Drukāt

Pasaulē vadošais vieglmetāla disku ražotājs pārceļ ražošanu uz Latviju, izvietos arī Mežgarciemā

BIlde ES lgoPasaulē vadošais vieglmetāla disku ražotājs SMW ražošanu no Krievijas pārceļ uz Latviju, daļu izvietojot lielākajā Pierīgas biznesa parkā “Mežgarciems”, Carnikavas novadā. Tur uzņēmums plāno izveidot specializētu magnija sakausējumu liešanas ražotni, kā arī pētniecības un attīstības laboratoriju inovatīvu sakausējumu un materiālu jomā, investējot vairāk nekā 500 000 eiro un radot vismaz 15 jaunas darbavietas.
Drukāt

Notiks Carnikavas pamatskolas rekonstrukcija

cp pavasarisŠā gada 7. jūlijā starp Carnikavas novada domi un Centrālo finanšu un līgumu aģentūru (CFLA) parakstīta vienošanās Nr. 8.1.2.0/17/I/032 grozījumi Nr. 2, kas paredz, ka projekta “Carnikavas pamatskolas pārbūve un paplašināšana” ietvaros pamatskolas ēkas pārbūvei kā attiecināmās izmaksas būs pieejami 11 098 124,66 eiro.
Drukāt

Novadpētniecības centrs papildināts ar nojumi un saimniecības ēku

cnc saimn eka nojumePabeigti pērn uzsāktie Carnikavas Novadpētniecības centra paplašināšanas darbi – uzbūvēta saimniecības ēka un nojume eksponāta izvietošanai, labiekārtota teritorija un noasfaltēta automašīnu stāvvieta, nograntēti celiņi un izveidots slips laivas ielaišanai un izvilkšanai no Gaujas. Apkārt jaunajai ēkai un nojumei uzstādīts zedeņu žogs.
Drukāt

Atklāts gājēju tilts pār Vecgauju

Negu svetki rits 2133XVIII Nēģu svētku ietvaros atklāts gājēju tiltiņš pār Vecgauju, kas izbūvēts no aizsargdambja pie Kuģu ielas līdz Jomas ielai, un turpmāk iedzīvotājiem un viesiem nokļūšanu līdz Carnikavas Novadpētniecības centram padarīs daudz ērtāku.
Share on Facebook Tweet