Drukāt

Mežgarciema uzņēmējdarbības teritorijas attīstības projektā atsākti aktīvi būvdarbi

Mezgarciems cels sakumposms 800 ar logoMežgarciema uzņēmējdarbības teritorijas attīstības projektā pēc ziemas sezonas atsākti būvdarbi. Iedzīvotājiem jārēķinās ar intensīvāku būvniecības tehnikas pārvietošanos. Būs izmaiņas satiksmes organizācijā, jo 17.martā sākta posma no Eimuru ceļa uz Mežgarciemu izbūve.

Sarežģītu būvniecības apstākļu dēļ šo posmu neizdevās noasfaltēt reizē ar citiem projektā izbūvētajiem ceļiem pagājušajā gadā.

Būvdarbu laikā darbosies tas pats apbraucamais ceļš, kas pagājušajā gadā, līdz būs pabeigta šķembu virskārtas un asfalta apakškārtas izbūve. Aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem īslaicīgās neērtībās un ievērot ceļa zīmes!

Turpināsies pagājušajā rudenī sāktie teritorijas labiekārtošanas darbi – zālienu ierīkošana, asfaltēto posmu nomaļu noklāšana ar grants segumu, kā arī pabeigs uzstādīt ceļa zīmes un satiksmes aprīkojumu.

Būvdarbu noslēgumā, kas plānots augustā, uz ceļa 4,1 km garumā paredzētajās vietās ieklās asfalta dilumkārtu. Būvdarbus veic PS "RERE VIDE1".

Projekts Nr. 3.3.1.0/17/I/025 "Uzņēmējdarbības attīstībai nepieciešamās infrastruktūras attīstība Carnikavas novada Garciemā" norisinās ar ES Reģionālās attīstības fonda finansiālu atbalstu.

ES 2020 ERAF balts

Share on Facebook Tweet