Rakstos

Drukāt

Carnikavas Komunālservisā aicina darbā vecāko lauksaimniecības tehnikas mehāniķi

Traktors3 800Carnikavas novada pašvaldības aģentūra "Carnikavas Komunālserviss" aicina darbā vecāko lauksaimniecības tehnikas mehāniķi. Pieteikumus gaidām līdz 2019. gada 20. maijam.

Galvenie pienākumi:

Piedalīties ielu, ceļu, grāvju un tiltu ikdienas uzturēšanas darbos, aģentūras apsaimniekošanā esošo teritoriju labiekārtošanas darbos.Vadīt traktoru un citu tehniku, veikt kravu uzkraušanu, nokraušanu un citus līdzīga satura darbus. Sekot pārziņā nodotās lauksaimniecības tehnikas, celtniecības tehnikas un traktortehnikas tehniskajam stāvoklim, organizēt tās apkopi un profilaksi.

Galvenās prasības:

• pieredze darbā ar traktortehniku, celtniecības tehniku un lauksaimniecības tehniku;
• traktortehnikas TR 2 kategorija, vēlama TR 3 kategorija;
• vēlama vidējā profesionālā izglītība;
• valsts valodas (A2 līmenis) zināšanas;
• fiziskā noturība, koncentrēšanās spējas, precizitāte;
• atbildīga un godprātīga attieksme pret darbu.

Piedāvājam:

• dinamisku darbu;
• atalgojumu (bruto) EUR 1000 mēnesī;
• profesionālās pilnveidošanās iespējas.

CV un pieteikumu (ar norādi: Konkursam – vecākais lauksaimniecības tehnikas mehāniķis līdz 2019. gada 20.maijam sūtīt elektroniski uz e-pastu: vai iesniegt personīgi Carnikavas novada p/a “Carnikavas Komunālserviss” (Stacijas ielā 7, Carnikavā, Carnikavas nov., LV-2163). Tālrunis informācijai 67 993 705. Sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks izvirzīti otrai atlases kārtai.

Atbilstoši Fizisko personas datu apstrādes likuma 25.panta pirmajai daļai informējam, ka:
1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi;
2) jūsu personas datu apstrādes pārzinis šī atlases konkursa ietvaros ir p/a “Carnikavas Komunālserviss”, Stacijas iela 7, Carnikava, LV-2163;
3) jūsu dati tiks uzglabāti 3 mēnešus pēc konkursa norises veikšanas.
Ar sīkāku savu tiesību aprakstu saistībā ar personas datu apstrādi Jūs varat iepazīties Carnikavas novada domes mājas lapā: www.carnikava.lv vai vēršoties pie datu aizsardzības speciālista kontaktējoties ar e-pasta starpniecību: .