Rakstos

Drukāt

Carnikavas Komunālserviss aicina darbā teritorijas uzraugu

Komunalserviss ekaCarnikavas novada pašvaldības aģentūra ''Carnikavas Komunālserviss'' aicina pieteikties teritorijas uzrauga amatam.

Galvenie pienākumi:
Carnikavas novada Mežgarciema uzņēmējdarbības un pētniecības teritorijas uzraudzība:
• teritorijā iebraucošā transporta kontrole un reģistrācija;
• no teritorijas izvedamo materiālo vērtību pavaddokumentu pārbaude;
• teritorijas apsekošana;
• teritorijas uzkopšana:
• ziemas sezonā – sniega tīrīšana, celiņu kaisīšana;
• vasaras – rudens sezonā – zāles pļaušana, lapu un atkritumu savākšana u.c.

Galvenās prasības:
• Pieredze darbā ar rokas instrumentiem un mazo dārza tehniku.
• Pieredze komunālās saimniecības nozarē līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību
• Vēlama vidējā izglītība.
• Valsts valodas zināšanas.
• Fiziskā noturība, koncentrēšanās spējas, precizitāte.
• Atbildīga un godprātīga attieksme pret darbu.

Piedāvājam:
• Stabilu atalgojumu, stundas tarifa likme EUR 3,00.
• Summēto darba laiku.
• Sociālās garantijas.

CV un pieteikuma vēstuli (ar norādi: Konkursam – Teritorijas uzraugs) līdz 2015. gada 9.novembrim sūtīt elektroniski uz e-pastu:  vai iesniegt personīgi Carnikavas novada p/a „Carnikavas Komunālserviss" (Stacijas ielā 7, Carnikavā, Carnikavas nov., LV-2163).

Tālrunis informācijai 67993705.