Rakstos

Drukāt

Aicina darbā Carnikavas novada Bāriņtiesa locekli

dome ziema 800Carnikavas novada dome izsludina konkursu uz vakanto Bāriņtiesas locekļa amatu.

Darba pienākumi:
- Pamatojoties uz normatīvajiem aktiem un publisko tiesību principiem, piedalīties ģimenes tiesisko attiecību, aizbildnības un aizgādnības izpētē, izvērtēšanā, risināšanā un lēmumu pieņemšanā, sniegt palīdzību bērnam vai aizgādnībā esošai personai, kura pēc palīdzības vērsusies bāriņtiesā, tāpat arī mantojuma lietu kārtošanā un mantojuma apsardzības nodrošināšanā, kā arī veikt citus Bāriņtiesu likumā noteiktos uzdevumus.

Prasības kandidātiem:
- otrā līmeņa augstākā akadēmiskā izglītība pedagoģijas, psiholoģijas, medicīnas vai tiesību zinātnē vai zinātnes nozarei atbilstoša otrā līmeņa profesionālā augstākā (pedagoga, psihologa, jurista, sociālā darbinieka, ārsta) izglītība;
- vecāks/-a par 30 gadiem;
- latviešu valodas prasmes līmenis – augstākais (C);
- nevainojama reputācija;
- labas komunikācijas un sadarbības prasmes;
- datorlietotāja prasmes – Word, Excel, interneta vide.

Piedāvājam interesantu darbu 20 stundas mēnesī.

Pieteikumus ar dzīves aprakstu (CV) un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt uz e-pastu: , vai pa pastu Carnikavas novada bāriņtiesai uz adresi – Stacijas ielā 5, Carnikava, Carnikavas novads, LV–2163 līdz 2016.gada 12.februārim.

Tālrunis uzziņām: 67993787; 28633407