Sāks Carnikavas pamatskolas ēkas rekonstrukciju un paplašināšanu

.

liguma parakstisana CP 8774Šā gada 4. novembrī Carnikavas novada dome ar būvniecības firmu SIA “Newcom Construction” parakstīja līgumu par pamatskolas pārbūvi. Projekta ietvaros 63 nedēļu laikā plānots pārbūvēt un paplašināt Carnikavas pamatskolas ēku, nodrošinot modernizētu, ergonomisku vispārējās izglītības mācību vidi līdz 660 skolēniem.

Carnikavā atklāts moderns un funkcionāls Informācijas centrs

.

info centrs 4Apmeklētājiem atvērts moderns un funkcionāls Informācijas centrs Carnikavā, kurā var iegūt informāciju par pašvaldības īstenotajiem, aktuālajiem vai nākotnē plānotajiem projektiem, kā arī par tūrisma un dabas objektiem un vērtībām. Informācijas centrs atrodas skvērā aiz Carnikavas novada domes ēkas, tā adrese ir Rīgas iela 16, Carnikava, Carnikavas novads.

Īpaši senioriem piedāvā bezmaksas vingrošanas nodarbības Carnikavas tautas namā

.

Kresls esfCarnikavas novada iedzīvotājiem, īpaši senioriem, ir iespēja piedalīties bezmaksas vingrošanas nodarbībās, kas līdz šī gada beigām notiks Carnikavā, tautas namā “Ozolaine” (Jūras ielā 1a). Nodarbības tiek organizētas ar Eiropas Sociālā fonda atbalstu (ESF). Nodarbību laiks: otrdienās plkst. 10.00-11.00, piektdienās plkst. 9.00-10.00. Nodarbībām jāpiesakās, zvanot trenerei Inārai Liseckai pa tālr. 26449636.
Share on Facebook Tweet