Rakstos

Drukāt

Arī oktobrī ceturtdienās Carnikavā var noslēgt jauno atkritumu apsaimniekošanas līgumu ar “Clean R”

.

clean RKopš šī gada 1. septembra visiem mājokļu īpašniekiem (vai to tiesiskajiem valdītājiem), kā arī apsaimniekotājiem jābūt noslēgtam atkritumu apsaimniekošanas līgumam ar SIA "Clean R", kas turpmāko septiņu gadu laikā nodrošinās sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Carnikavas novadā.

Arī oktobrī ceturtdienās pašvaldības aģentūras "Carnikavas Komunālserviss" telpās Stacijas ielā 7 no plkst. 8.30 līdz 12.00 un no 12.30 līdz 17.00 būs iespēja satikt "Clean R" pārstāvi, lai noskaidrotu interesējošos jautājumus, kā arī klātienē noslēgtu atkritumu apsaimniekošanas līgumu, ja tas vēl nav izdarīts.

Atgādinām arī, ka līdztekus šai klātienes līgumslēgšanas iespējai aktīva ir arī e-līgumu slēgšanas iespēja interneta vietnes www.cleanr.lv sadaļā "e-pakalpojumi", autorizējoties ar internetbankas starpniecību. Par visiem neskaidrajiem jautājumiem iespējams vērsties SIA "Clean R" Klientu apkalpošanas centrā, rakstot uz e-pasta adresi , kā arī no pirmdienas līdz piektdienai plkst. 8.00–17.00 zvanot uz Klientu centra tālruni 67111001 vai klātienē darba laikā uzņēmuma birojā Vietalvas ielā 5, Rīgā.

Clean R

Share on Facebook Tweet