Rakstos

Drukāt

4. augustā tautas namā piedalies Latvijas simtgades spēlē un pārbaudi zināšanas par Latviju! Pieteikšanās līdz 3. augusta vakaram

.

Prataspeles LV100Ar saukli "Izzini Latviju!" aicinām pieteikt dalību izklaidējošai komandu erudīcijas spēlei «PRĀTA SPĒLES: SIMTGADES KAUSS», kas notiks Carnikavā 4.augustā plkst.12.00 tautas namā "Ozolaine", Jūras iela 1A.
PRĀTA SPĒLES: SIMTGADES KAUSS ir dāvana Latvijai 100 gadu svinības, kas aicina Tevi piedalīties, pārbaudīt sevi un uzzināt ko jaunu par Latviju mūsu valsts svētku nedēļā. Dalība bez maksas. Turnīrs norisinās visa gada garumā ar 20 spēles posmiem visā Latvijā: Latgalē, Kurzemē, Vidzemē, Zemgalē un Rīgā un lielo FINĀLU rudenī.

PRĀTA SPĒLES ir iespēja interesanti un aizraujoši pavadīt laiku un kopā ar saviem draugiem, kolēģiem vai ģimeni uzzināt daudz ko jaunu par Latviju. Tā nav orienteta uz profesionāliem, bet paredzēta ikvienam, lai bagātinātos un labi pavadītu laiku. Piedalīties spēlē var jebkurš interesents individuāli vai izveidojot komandu četru līdz sešu cilvēku sastāvā – svarīgi, lai komandā būtu vismaz viena pilngadīga persona. Lai pieteiktu savu dalību, līdz 3. augustam jāaizpilda reģistrācijas ANKETA.

Spēles noteikumi paredz iespēju pieteikties ikvienam interesentam, kurš vēlas pārbaudīt savas zināšanas par Latvijai aktuālām tēmām kā arī uzzināt daudz jauna par Latviju turklāt laimēt dažādas balvas. Katrā pilsētā tiks noskaidrotas 5 zinošākās komandas, kuras tiksies novada finālā ar sava novada citām labākajām komandām, lai tālāk lielajā finālā noskaidrotu Simtgades kausa ieguvēju. Dalība bez maksas.
Organizē biedrība PRĀTA SPĒLES sadarbībā ar Carnikavas pašvaldību.
Share on Facebook Tweet