Rakstos

Drukāt

Aicinām līdzdarboties novada teritorijas apsaimniekošanā ar mobilo lietotni “Mobio”

.

Mobio 1No šī gada 10. janvāra iedzīvotāji var izmantot vēl vienu iespēju ātri un ērti sazināties ar pašvaldības aģentūru "Carnikavas Komuālserviss" par dažādām situācijām, kam nepieciešams saimniecisks risinājums, - sūtot ziņu ar bezmaksas mobilo lietotni “Mobio”.
 
Kā lietot “Mobio”
Lejupielādējiet "Mobio" savā mobilajā ierīcē no Apple Store vai Google Play. Ja pamanāt, piemēram, bojātu ielu apgaismojuma laternu, nolūzušu koku, nopietnu problēmu kādā ceļa vai ielas posmā, neatļautu būvniecību, nevietā izmestus atkritumus vai sabiedriskās kārtības pārkāpumus u.c., fiksējiet notikumu ar “Mobio”: atveriet lietotni, no pašvaldību saraksta izvēlieties Carnikavas novadu; izvēlnē “Jauns ziņojums” atrodiet atbilstošu ziņojuma tematu no piedāvātā saraksta; nofotografējiet poblēmsituāciju; pievienojiet īsu aprakstu; nosūtiet ziņojumu.

Jūsu ziņojums būs anonīms, tam nav nepieciešams pievienot savu vārdu. Ziņojumu saņems Komunālservisa speciālists, izvērtēs un attiecīgi rīkosies. Savukārt iesniedzējs lietotnē “Mobio” varēs sekot līdzi risinājumam.

Svarīgi atcerēties, ka uzdevuma izpildei būtiskākais parametrs ir precīzas atrašanās vietas koordinātas. Pašvaldība ziņojumus izskatīs un risinās darba laikā.

Carnikavas Komunālserviss

Share on Facebook Tweet