Rakstos

Drukāt

Pastmarkas ar Carnikavas novada simboliem – novada popularizēšanai

.

2Lpp pastmarkas 160Lai popularizētu Carnikavas novadu, pēc pašvaldības pasūtījuma izdotas Carnikavas novadam veltītas pastmarkas, uz kurām attēlotas atpazīstamas novada ainavas un simboli.
 

Uz trim pastmarkām ar nominālvērtību 0,50 eiro attēlota Gaujas grīvas ainava, skats pār Gauju ar jauno gājēju un velosipēdistu tiltu un Carnikavas novadpētniecības centrs. Nominālvērtība atbilst vienkāršas B klases vēstules nosūtīšanas izmaksām Latvijas teritorijā. Uz pastmarkām ar nominālvērtību 0,78 eiro, kas atbilst vienkāršas A klases vēstules nosūtīšanas izmaksām Eiropas Savienības (ES) teritorijā, redzami Carnikavas nēģi un vēl viena Gaujas grīvas ainava. Savukārt uz pastmarkas ar nominālvērtību 0,85 eiro attēlota Gaujas ieteka jūrā ziemā, un ar to var nosūtīt vienkāršu A klases vēstuli ES teritorijā vai vienkāršu B klases vēstuli uz jebkuru pasaules valsti ārpus ES.

Pastmarkās redzamo foto autori ir Sandra Baltruka, Ilze Fiļipova, Juris Aperāns un Harijs Toms.

Pastmarkas izdotas 140 eksemplāru tirāžā, un tās var iegādāties Carnikavas novada Tūrisma informācijas centrā (TIC) Stacijas ielā 5. Informējam, ka pastmarku cena TIC ir augstāka par nominālvērtību, jo iegādātas pēc īpaša pasūtījuma.
Share on Facebook Tweet