Rakstos

Drukāt

Valsts svētkos novadniekiem pasniedz Atzinības rakstus

.

Svetki1218. novembrī ar svinīgiem pasākumiem Carnikavā atzīmējām mūsu valsts 95. gadadienu. Vispirms novadnieki pulcējās uz piemiņas brīdi Svētku laukumā, bet pēc tam – sarīkojumā tautas namā „Ozolaine", kur arī šogad Carnikavas novada domes Atzinības rakstus saņēma aktīvākie iedzīvotāji un pašvaldības darbinieki.
 
Atzinības rakstus saņēma:
- Novada iedzīvotāja Maiga Rūtenberga par ieguldījumu novada kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanā un 94. gadu dzīves jubileju.
- Garciema iedzīvotāja Dzidra Mandeika par aktīvu iesaistīšanos novada kultūras, sporta un sabiedriskajā dzīvē.
- Grupa „Labvēlīgais Tips" par Carnikavas novada popularizēšanu Latvijā.
- Biedrības „Kalngalieši" biedre Maiga Gubāte par aktīvu iesaistīšanos novada kultūras un sabiedriskajā dzīvē.
- Novada iedzīvotājs Dainis Pūka par aktīvu iesaistīšanos pašvaldības sporta pasākumu organizēšanā.
- Pašvaldības nodokļu inspektore Ilga Balode par ilggadīgu, prasmīgu un nesavtīgu tiešo darba pienākumu veikšanu.
- Deputāts un biedrības „Kalngalieši" biedrs Pjotrs Špakovs par atbalstu novada attīstībā un aktivitāti sportā.
- Senioru kluba „Paeglis" biedrs un Latvijas Zinātņu akadēmijas zinātnieks Jānis Lasovskis par Carnikavas novada popularizēšanu ārpus valsts robežām.
- SIA „Meliorācija AG" valdes priekšsēdētājs Romualds Dovgjallo par finansiālu un praktisku atbalstu novada attīstībā un aktivitāti sporta dzīvē.
- Sociālā dienesta darbiniece Daina Možeiko par nevainojamu amata pienākumu pildīšanu un sasniegumiem savas profesionālās darbības jomā.
- Sociālā dienesta darbiniece Dzintra Vīksne par nevainojamu amata pienākumu pildīšanu un sasniegumiem savas profesionālās darbības jomā.
 
Svinīgajā sarīkojumā tika sumināti arī projektu konkursā "Sabiedrība ar dvēseli 2013" īstenotie projekti. Par labāko konkursa komisija atzina projektu „Par romantisku pludmali", ko īstenojusi nereģistrēta iedzīvotāju grupa „Pludmalisti" un tās vadītājs Guntis Jākobsons. Projekta ietvaros ir izgatavoti un uzstādīti septiņi šūpuļtīkli mūsu novada pludmalēs – Lilastē, Gaujā, Carnikavā, Garupē, Garciemā un Kalngalē.
 
 
S.Baltruka
Share on Facebook Tweet