Saņem nekustamā īpašuma nodokļa maksāšanas paziņojumu elektroniski

.

maja unsplashĪstenojot videi draudzīgu resursu izmantošanu, portālā www.epakalpojumi.lv iespējams pieteikties nekustamā īpašuma nodokļa maksāšanas paziņojuma saņemšanai elektroniski.
 
Iemesli, kāpēc saņemt nekustamā īpašuma nodokļa maksāšanas paziņojumu elektroniski:
1. Saņemt e-pasta paziņojumu par nekustamā īpašuma nodokļa apmaksu ir ērti un veicot maksājumus pa ceturkšņiem, e-pasts vai īsziņa atgādina par maksāšanas termiņu. E-atgādinājums uz norādīto e-pastu tiek izsūtīts septiņas dienas pirms maksāšanas termiņa, bet SMS veidā – maksāšanas termiņa samaksas dienā.
 
2. Maksāšanas paziņojumu varat saņemt, atvērt un iepazīties atrodoties jebkurā vietā. Iespējams, ne tikai saņemt paziņojumu, bet uzreiz arī veikt apmaksu internetbankā vai portālos www.epakalpojumi.lv un www.latvija.lv. Portālā www.epakalpojumi.lv iespējams veikt nomaksu arī par citas fiziskas vai juridiskas personas īpašumiem.
!!! Veicot maksājumu internetbankā, pārliecinieties, vai  pārskaitījums adresēts pašvaldībai, kas izsūtījusi paziņojumu par nekustamā īpašuma nodokļa nomaksu! Pārskaitījums veicams uz kādu no tiem pašvaldības kontiem, kas norādīti sagatavotajā maksāšanas paziņojumā.
 
Atgādinām, ka līdz 2020. gada 16. novembrim veicams atliktais nekustamā īpašuma nodokļa maksājums.
 
Aicinām nodokli samaksāt laikus, jo saskaņā ar likumu par laikā neveiktu maksājumu tiek aprēķināta nokavējuma nauda 0,05% apmērā no nesamaksātās summas.
 
Ja ir jautājumi par nekustamā īpašuma nodokļu aprēķinu, aicinām zvanīt Carnikavas novada domes nekustamo īpašumu nodokļu inspektorei Ilgai Balodei pa tālr. 67993418.
 
Vairāk par nekustamā īpašuma nodokli ŠEIT.
Share on Facebook Tweet