Carnikavas novada uzņēmējiem iespēja par samazinātu maksu piedalīties tiešsaistes biznesa forumā "CexitBiz"

.

CARN30CBX 80029.maijā notiks biznesa forums tiešsaistē "CexitBiz". Pasākuma fokusā būs tieši uzņēmējdarbības sektors, tā specifiskā situācija pandēmijas izraisītās krīzes laikā. Carnikavas novada uzņēmēji, ievadot atlaižu kodu CARN30CBX, var saņemt 30 % atlaidi foruma tiešsaistei.

Foruma mērķis ir sniegt praktisku informāciju, metodes, paņēmienus, lai uzņēmumiem palīdzētu paredzēt mainīgo situāciju, radīt produktus un pakalpojumus, lai spētu finansiāli un arī konceptuāli pielāgoties jaunajiem apstākļiem.

Forumā uzstāsies tādi lektori un viedokļu līderi kā Martins Gauss ("airBaltic" prezidents un izpilddirektors), Ieva Tetere ("SEB banka" vadītāja Latvijā), Andrejs Vasiiļjevs (IT uzņēmuma "TILDE" valdes priekšsēdētājs) u.c.

"Foruma saturs būs organizēts trīs blokos - nākotnes procesi, izaicinājumi darbiniekiem un jauna pieredze klientiem. Forums plānots tā, lai sešu stundu laikā uzņēmēji varētu gan gūt ieskatu tendencēs, iespējams, pat futūriskos nākotnes modeļos, gan gūt idejas tam, kā vadīt uzņēmuma būtiskāko resursu - darbiniekus, kuri šobrīd katrs ikviens piedzīvo lielas pārmaiņas gan individuāli, gan arī organizācijās. Savukārt dienas noslēgumā foruma lektori dalīsies ar pavisam svaigiem pieredzes stāstiem, ko viņi ir paguvuši jau šobrīd realizēt jaunajos apstākļos, modificējot esošos un veidojot jaunus produktus, tādejādi radot jaunu pieredzi saviem klientiem", atklāj biznesa foruma organizatori.

Plašāka informācija par forumu, lektoriem, tēmām pieejama mājas lapā www.cexit.biz.

  • Visiem foruma dalībniekiem tiks nodrošināta dalība foruma tiešsaistē, kā arī pēc foruma dalībniekiem būs pieejami video ieraksti arhīvā.
  • Foruma darba valoda - latviešu.
  • Forumu organizē aģentūra "Addiction" Latvijas konferenču "Subject: Creativity", "Cilvēkfaktors", "Celtspēja", "Sports VAR" un "Vecāku revolūcija", "Pietura: Cexit" organizatori.
Share on Facebook Tweet