Drukāt

Vidusskolu absolventiem iespēja pieteikties stipendijām

.

Stipendija12. klases audzēkņiem līdz 24. martam ir iespējams pieteikties Latvijas Universitātes Fonda stipendiju programmai "Ceļamaize 2014” un "M.M.V.Petkevičs piemiņas stipendija”, aizpildot on-line anketu mājas lapā www.fonds.lv
 
Stipendija "Ceļamaize 2014" paredzēta sabiedriski aktīviem un motivētiem topošajiem Latvijas Universitātes studentiem ar izcilām sekmēm un sasniegumiem, „M.M.V.Petkevičs piemiņas stipendija” paredzēta sabiedriski aktīviem un motivētiem topošajiem Latvijas Universitātes studentiem, kuriem ir nepietiekams finansējums studiju nodrošināšanai, bet možs prāts, skaidra nākotnes vīzija un labas sekmes mācībās. Stipendijas apjoms ir 2200 EUR, ko var izmantot gan mācību maksas, gan ikdienas tēriņu segšanai (dzīvošanas izdevumiem un sevis intelektuālai pilnveidei).
 
Lai pieteiktos stipendijai, līdz 24. martam mājas lapā www.fonds.lv jāizpilda noteikta parauga pieteikuma anketa, noteikta parauga CV, jāpievieno 11. klases liecība (jāieskenē) un 12. klases 1. semestra liecība (jāieskenē),  rekomendācija no vidusskolas direktora vai ārpusskolas un interešu izglītības iestādes vadītāja (jāieskenē), rekomendācija no pašvaldības sociālā darbinieka (jāieskenē); izziņa no sociālā dienesta, kas apliecina ģimenes kopējo ienākumu līmeni vai apgrūtināto sociālo stāvokli (jāieskenē) (tikai M.M.V.Petkevičs stipendijas pretendentiem) un citi dokumenti, kas varētu palīdzēt iegūt stipendiju.

Pieteikumus no 26. marta līdz 3. aprīlim izvērtēs komisija neklātienē, uz otrās kārtas intervijām ar komisiju klātienē tiks aicināti labākie pretendenti (no 8. līdz 25. aprīlim). Stipendiāti 2014./2015. akadēmiskajam gadam būs zināmi 12. maijā.

 Plašāka informācija par LU Fonda stipendijām: www.fonds.lv

Informāciju sagatavoja:
Ilona Vītola
Biroja vadītāja
Latvijas Universitātes Fonds
K. Barona 28A-8, Rīga, LV-1011
Tālr: +371 67244120, Fakss: +371 67244121
E-pasts:
www.fonds.lv

 
Share on Facebook Tweet