Drukāt

Izstāde "Studijas ASV"

.

2013.gada 22. novembrī Starptautiskās izglītības nedēļas ietvaros EducationUSA centrs organizē izstādi "Studijas ASV". Vai Jūs varētu informāciju par izstādi nosūtīt vidussskolām?
 
EducationUSA informācijas un testēšanas centrs sadarbībā ar ASV vēstniecību Latvijā aicina vidusskolēnus apmeklēt izstādi " Izglītība ASV", kas norisināsies 2013.gada 22. novembrī plkst. 15:00- 18:00, Skolas ielā 11, RTU Rīgas Biznesa skolas telpās.
 
 
 
Izstādē piedalīsies vairāk kā 20 ASV augstskolas, tai skaitā Princeton University, Stanford University, UCLA, Rutgers University, New York University, University of Pennsylvania un daudzas citas. Izstādes formāts ir īpašs, jo katru augstskolu pārstāvēs to absolventi no Latvijas. Tā ir lieliska iespēja uzzināt vairāk ne tikai par programmām un stipendiju iespējām,bet arī par studentu ikdienu un personisko pieredzi ASV. Baltic American FreedomFoundation stendā skolēni varēs iepazīties ar prakses iespējām ASV pēc bakalaura grāda iegūšanas Latvijā. Izstādi atklās ASV vēstnieks Latvijā Marks Pekala un RTU Rīgas Biznes skolas direktors Jānis Grēviņš.
 
Visu izstādes laiku darbosies arī EducationUSA stends, kurā skolēniem būs iespējas saņemt informāciju par augstākās izglītības sistēmu ASV, TOEFL un SAT testiem un pieteikšanās termiņiem.
 
EducationUSA informācijas un testēšanas centrs ir vienīgais oficiālais informācijas avots par augstākās izglītības iespējām ASV. Centrs ietilpst starptautiskajā EducationUSA tīklā, kuru pārstāv vairāk nekā 450 informācijas centri visā pasaulē un kas darbojas ASV Valsts departamenta pakļautībā.
 
Papildus informācija par izstādi www.educationusa.lv
Pielikumā pievienoju pasākuma plakātus latviešu un angļu valodā.
Una Lukjanova
Library Manager/ EducationUSA Adviser
Riga Business School
Phone: +371 67089808
E-mail: ;
Skolas St 11, Riga, LV 1010, Latvia
Follow Us: Facebook and Twitter
Share on Facebook Tweet