Drukāt

Iespēja piedalīties projekta "Go and return" darba grupas seminārā/ darbnīcā!

.

Tiek meklēti dalībnieki projekta "Go and return" darba grupas semināram/ darbnīcai! Projekts tiek realizēts sadarbībā ar Igaunijas un Lietuvas NVO un tā mērķis ir vērst Baltijas valstu iedzīvotāju, it īpaši jauniešu uzmanību uz aizvien aktuālāko jauniešu emigrācijas no Baltijas valstīm problēmu.  Konkrētāk - meklēt līdzekļus un iespējas jaunu izglītotu profesionāļu reemigrācijas veicināšanai atpakaļ uz Baltijas valstīm pēc izglītības iegūšanas ārzemēs.
 
Norises laiks: 03.-11. novembris
Norises vieta: Baltvilla "Senču prospekts 45, Baltezers
Dalībnieka profils: jaunieši (līdz 30 gadu vecumam), kuri pēc izglītības iegūšanas un citas pieredzes ārzemēs tomēr nolēmuši atgriezties atpakaļ Latvijā.
Darbnīcā piedalīsies pa 10 dalībniekiem no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas un tās ietvaros jaunieši iesaistīsies sekojošās aktivitātēs:
-Izpētē par esošās politikas un sociālās situācijas problēmām un risinājumiem saistībā ar reemigrācijas jautājumu Baltijas valstīs;
-Diskusijās un simulācijās par dažādu aģentu lomu reemigrācijas pasākumu veicināšanā;
-Paneļdiskusijā ar politikas veidotājiem, pētniekiem un veiksmīgi reimigrējušiem profesionāļiem;
-Vizītēs pie uzņēmējiem, kuri atbalsta reemigrējušos jauniešus;
-Rezolūcijas izstrādāšanā par Baltijas jauniešu reemigrācijas veicināšanu u.c.
 
Pieteikumus sūtīt līdz 26. oktobrim uz . Pieteikumā jāiekļauj kontaktinformācija un neliels pamatojums, kādēļ tu vēlies piedalīties projektā.
Share on Facebook Tweet