Drukāt

Iespēja jauniešiem gūt pieredzi ārvalstīs

.

Joyneet logoCarnikavas novada pašvaldība piedalās Eiropas Komisijas finansētās programmas Eiropa pilsoņiem projektā "Job opportunities for youth with the network of European towns" jeb "Darba iespēju radīšana jauniešiem ar Eiropas pilsētu tīkla palīdzību" (JoyNeet).
 
Projekta mērķis ir veicināt jauniešu iesaisti darba tirgū, kā arī mudināt aktīvi iesaistīties darba meklējumos vai radīt jaunas darba vietas. Mājas lapā www.joyneet.ro iespējams detalizēti iepazīties ar projekta mērķiem, aktivitātēm, kā arī izmantot iespēju pieteikties īstermiņa darba pieredzes gūšanas braucieniem uz kādu no projekta dalībvalstīm.
 
JoyNeet projekta vadošais partneris ir Baicoi pašvaldība no Rumānijas, un tā ietvaros iespējams doties uz partnerorganizāciju piedāvātajām īslaicīgās bezatlīdzības prakses vietām un gūt priekšstatu par kādu konkrētu profesiju, kā arī iepazīt apmeklējamo valsti.
 
Braucieniem var pieteikties jaunieši vecumā no 18 līdz 30 gadiem. Interesentiem jāpiesakās līdz šī gada 1. aprīlim, vēlamais brauciens ilgums ir 1 – 2 nedēļas. Vienojoties ar uzņemošo organizāciju, uzturēšanās termiņš var būt arī garāks. Pēc dalības pieredzes braucienā būs iespējams atgūt ceļa un uzturēšanās izdevumus 300 – 500 EUR apmērā, savukārt uzņemošā puse nodrošinās dzīvesvietu. Informācija par pieejamajiem mobilitātes galamērķiem, kā arī pietiekšanās forma pieredzes braucieniem: ŠEIT.
 
Ja nopietni plānojat uzsākt uzņēmējdarbību un vēlaties gūt papildus informāciju un pieredzi ārvalstīs, tostarp apmeklējot JoyNeet projekta partnerorganizācijas, iespējams izmantot programmas "Erasmus jaunajiem uzņēmējiem" sniegtās iespējas. Sīkāka informācija: ŠEIT.
 
Papildus informāciju par projektu un pieteikšanās kārtību īslaicīgiem pieredzes braucieniem var saņemt, vēršoties pie Carnikavas novada domes Attīstības un plānošanas nodaļas projektu vadītāja Viļa Zinkeviča (tālr. 67992362, e-pasts: ).
 
V.Zinkevičs
Share on Facebook Tweet