Drukāt

Martā pašvaldības policija reģistrējusi 100 notikumus

.

ZIO PAVALDBAS POLICIJAŠā gada martā Carnikavas novada pašvaldības policija reģistrējusi 100 notikumus.

2. martā saņemts izsaukums, ka Carnikavā grāvī ar ūdeni atrodas persona bez dzīvības pazīmēm. Noskaidrota bojāgājušā personība un sākts kriminālprocess.

4. martā saņemta informācija, ka uz gājēju tilta pakritusi persona guvusi miesas bojājumus. Uz notikuma vietu izsaukta Neatliekamā medicīniskā palīdzība (NMP) un pēc palīdzības sniegšanas persona nogādāta dzīvesvietā.

7. martā saņemts izsaukums uz ceļu satiksmes negadījumu Dzirnupes ielā Gaujā. Uz slidenā ceļa bija notikusi sadursme starp divām automašīnām, divas personas cietušas. Uz notikuma vietu izsaukta NMP un ceļu policija.

7. martā saņemts izsaukums uz Garciemu, kur persona atrodas pie šosejas, nevar nosaukt savus datus, nesaprot, kur atrodas. Uz notikuma vietu izsaukta NMP, persona nogādāta medicīnas iestādē.

10. martā saņemts izsaukums par incidentu, kur personai pastaigas laikā pa dambi Carnikavā iekodis svešs suns. Suņa īpašnieks noskaidrots, par notikušo sākts administratīvais process un nozīmēta tiesu medicīniskā ekspertīze.

15. martā saņemta informācija par sievieti, kas klaiņo pa Laivu ielu Carnikavā un nesaprot, kur atrodas. Notikuma vietā noskaidrots, ka sievietei ir veselības problēmas, un viņa nogādāta mājās un nodota radinieku aprūpē.

15. martā saņemts izsaukums uz ugunsgrēku Siguļos, kur dega dārza māja; cietušo nav. Lai noskaidrotu aizdegšanās iemeslu, sākts kriminālprocess.
 
16. martā saņemts izsaukums uz ugunsgrēku Kalngalē, kur dega koka šķūnis; cietušo nav.

19. martā saņemts izsaukums uz Gauju par konfliktu starp kaimiņiem. Notikuma vietā noskaidrots, ka kaimiņš, iespējams, veicis patvarīgas darbības. Veiktas profilaktiska rakstura pārrunas un konflikts atrisināts uz vietas.

27. martā mežā pie jūras netālu no Kalngales atrasts lādiņam līdzīgs priekšmets. Priekšmets identificēts kā sprādzienbīstams. Notikuma vietā sagaidīta sapieru ierašanās.

29. martā saņemta informācija par lukturu zādzību no “Volvo” markas automašīnas. Par minēto faktu sākts kriminālprocess. Policijas rīcībā ir informācija, ka arī blakus novados veiktas vairākas lukturu zādzības tieši no “Volvo” markas automašīnām.

Sākoties siltākam laikam, saņemti daudzi izsaukumi par ugunskuriem, kas citiem traucē. Informējam, ka pēc Carnikavas novada saistošajiem noteikumiem par ugunskuru kurināšanu sabiedriskās vietās (izņemot speciāli šim nolūkam paredzētās vietas) un publiskos pasākumos, kuros ugunskuru kurināšana nav saskaņota ar domi, kā arī atkritumu dedzināšanu, nenodrošinot ugunsdrošus apstākļus vai radot traucējumu (dūmi, smaka u.c.) citiem, paredzēts sods līdz 210 eiro.

Pašvaldības policija konstatējusi, ka Carnikavas novadā ir izvietotas nesaskaņotas reklāmas. Par šo pārkāpumu uzsākti administratīvie procesi un atbildīgās personas tiks sauktas pie administratīvās atbildības. Informējam, ka sods par nesaskaņotu reklāmu izvietošanu fiziskai personai ir līdz 140 eiro, juridiskajām – līdz 700 eiro.

Share on Facebook Tweet