Drukāt

Pašvaldības pievadceļu zivsaimniecības uzņēmumiem rekonstrukcija Carnikavas un Gaujas ciemos Carnikavas novadā

ESprojekti karte tuvinatsProjekta īstenošanas laiks: 01.12.2012. – 31.12.2013
Projekta finansējums: 497 614,93 LVL, neattiecināmās izmaksas (pievienotās vērtības nodoklis) – 86 362,92 LVL, finansējums no Eiropas Zivsaimniecības fonda - 112 524,88 LVL, pašvaldības līdzfinansējums - 298 727,13 LVL.

 
Projekts „Pašvaldības pievadceļu zivsaimniecības uzņēmumiem rekonstrukcija Carnikavas un Gaujas ciemos Carnikavas novadā" ietvaros tiks veikta vairāku Carnikavas ciema ielu rekonstrukcija, apgaismošana, veicot arī citus darbus, kuri ir saistīti ar infrastruktūras attīstību.

Minētā rekonstrukcija notiks: Jomas ielā, Zvejnieku ielas posmā no Stacijas līdz Jūras ielai, Jūras ielas posmā no Zvejnieku līdz Laivu ielai, Stacijas ielas posmā no Rīgas līdz Zvejnieku ielai, Laivu ielas posmā no Jūras līdz Jomas ielai, kā arī Gaujas ciemā esošajā ceļā „Ventas-Mucenieki – dz.c."
 
Projekta īstenošana sniegs ieguvumu tiem Carnikavas novada zivsaimniecības uzņēmumiem, kuri darbojas tiešā rekonstruējamo pašvaldības pievadceļu tuvumā. Tāpat projekts sekmēs zivsaimniecības uzņēmumu attīstību, paaugstinās to pievilcību un pieejamību, kā arī veicinās novada kā zivsaimniecībai nozīmīgas teritorijas ilgtspējīgu attīstību kopumā. Veicot minētos rekonstrukcijas darbus, arī vietējiem iedzīvotājiem (kā gājējiem, tā riteņbraucējiem) ikdienā tiks radīta iespēja droši un ērti pārvietoties pa jaunizveidoto ietves posmu Carnikavas ciemā no Stacijas un Zvejnieku ielas krustojuma līdz Atpūtas ielai.

EZivsaimniecibas fonds logo 300   ES liels
 
Saistītie raksti:
 
Video:
 
Share on Facebook Tweet