Drukāt

Mežgarciema projektā jau izbūvēti 80 % apakšzemes komunikāciju

Mezgarciems3005 0585Projektā “Uzņēmējdarbības attīstībai nepieciešamās infrastruktūras attīstība Carnikavas novada Garciemā turpinās būvdarbi, un 12. augustā notiek otrā pašvaldības rīkotā topošā uzņēmējdarbības un inovāciju parka zemesgabalu nomas tiesību izsole.

Jau izbūvēti 80 % nepieciešamo apakšzemes komunikāciju: ūdenssaimniecības un kanalizācijas tīkli, elektrības kabeļi un gāzes vada pieslēgumi.
 
Pievedceļu un komunikāciju izbūvi plānots pabeigt līdz šī gada novembra beigām, (ja būs būvdarbiem labvēlīgi laikapstākļi). Nākamā gada pavasarī tiks realizēti apzaļumošanas, vides objektu izveides u.c. noslēguma darbi, ko nevar paveikt ziemā.
 
Jau vēstīts, ka galarezultāts būs moderns uzņēmējdarbībai radīts komplekss – tiks radītas 205 jaunas darba vietas un piesaistīti kopumā 10 miljoni investīciju. Visus būvdarbus paredzēts pabeigt līdz 2020. gada 5. maijam.
 
Projekts tiek īstenots ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalstu, tā kopējās izmaksas ir 5 062 664,02 eiro, kurās ietilpst gan uz projektu attiecināmās, gan neattiecināmās izmaksas. Papildu izdevumus 431 969,54 eiro izdevumus rada ārpusprojekta darbi, kas palīdz sasniegt projekta mērķus, bet nav iekļauti projektā.

ERAF

Share on Facebook Tweet