Drukāt

Iepazīstina ar būvniecības iecerēm par “Karlsona parku”

.

Karlsona parksVakar, 6. janvārī plkst. 17.00 alternatīvās aprūpes centrā "Pīlādzis" Stacijas ielā 5 notika Carnikavas pašvaldības rīkotā prezentācija būvniecības iecerēm par "Karlsona parku" Garciemā. Pasākumā uzņēmuma "BM-projekts" pārstāve rādīja ieceru vizuālizācijas un skaidroja tehniskos risinājumus, kā arī kopā ar pašvaldības speciālistiem atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem.
 
Galvenā projekta prezentācijas atziņa bija, ka šo projektu var realizēt pa posmiem, un tas dod iespēju to īstenot ilgākā laika posmā, lai pēc iespējas mazāk traucētu vietējo iedzīvotāju ikdienu.
 
Pēc iedzīvotāju lūguma publicējam BŪVNIECĪBAS PREZENTĀCIJAS MATERIĀLU, kuru sagatavojuši būvprojekta izstrādātāji, kā arī SANĀKSMES PROTOKOLU.
 
Atgādinām, ka publiskā apspriešana notiek vēl līdz šī gada 15. janvārim. Informatīvie materiāli ir apskatāmi un atsauksmes iesniedzamas Carnikavas novada domes Klientu apkalpošanas centrā Stacijas ielā 5, Carnikavā no 15.12.2015 līdz 15.01.2016. Darba laiks: pirmdien un ceturtdien no 8.00 – 17.30, otrdien un trešdien no 8.00 – 16.30, piektdien no 8.00 – 14.30.
 
Informācija par projektu ŠEIT.
Share on Facebook Tweet