Rakstos

Drukāt

Būs iespēja pieteikties kādai no 15 pašvaldības atbalstītajām bērnu un jauniešu vasaras nometnēm

.

berni nometne 800Lai veicinātu bērnu un jauniešu saturīgu un lietderīgu brīvā laika pavadīšanu vasarā, Carnikavas novada dome, izvērtējot Carnikavas novada bērnu un jauniešu vasaras nometņu projektu konkursā iesniegtos projektus, nolēmusi piešķirt 20 712 eiro pašvaldības līdzfinansējumu 241 novadā deklarētam 7-16 gadus vecam bērnam 15 vasaras nometņu projektos.

Piešķirtais pašvaldības līdzfinansējums bērniem dienas nometnei ir 8 eiro, bet diennakts nometnei – 16 eiro dienā, kas tiek piešķirts bērnam vienai Carnikavas novada domes līdzfinansētajai 2021. gada nometnei.

Bērnu vai jaunieti var pieteikt tikai uz vienu pašvaldības līdzfinansēto nometni, tāpēc aicinām bērnus un viņu vecākus laicīgi iepazīties un kārtīgi izvērtēt, kuru nometni bērns labprātāk apmeklētu. Par pārējām interesējošām nometnēm lūdzam interesēties personīgi pie nometņu vadītājiem.

Nometņu pieteikumi tiks izvērtēti un līdzfinansēta dalība nometnē tiks piešķirta šādā prioritārā secībā:
1) novadā deklarētiem bērniem ar īpašām un/vai speciālām vajadzībām (ja izvēlētās nometnes organizators piedāvā šādu iespēju) un maznodrošināto vai trūcīgo ģimeņu bērniem;
2) novadā deklarētiem bērniem no daudzbērnu ģimenes (trīs un vairāk bērni), kuru vismaz viena vecāka dzīvesvieta ir deklarēta Carnikavas novadā;
3) novadā deklarētiem bērniem, kuru vismaz viena vecāka dzīvesvieta ir deklarēta Carnikavas novadā;
4) rindas kārtībā pārējiem novadā deklarētiem bērniem.
 
Ar pašvaldības atbalstīto nometņu sarakstu un nometņu programmām var iepazīties ŠEIT.

Pieteikties nometnēm varēs elektroniski Carnikavas novada pašvaldības mājaslapā jaunumu sadaļā Izglītība vai klātienē domes Klientu apkalpošanas centrā (pēc iepriekšēja pieraksta) no šā gada 24. maija plkst. 9.00.

Jautājumu gadījumā sazināties ar Carnikavas novada domes Izglītības nodaļas vadītāju Aiju Kalvāni pa tālr. 26544669 vai rakstot uz e-pastu .

Share on Facebook Tweet