Rakstos

Drukāt

Māmiņu klubs aicina pieteikties bezmaksas radošajām nodarbībām

.

Maminu klubsCarnikavas Māmiņu klubs līdz 27. aprīlim aicina pieteikties bezmaksas radošo nodarbību ciklam "Defekts par efektu".
 
Interesentiem būs iespēja apgūt vairākas moderno rokdarbu prasmes – filcēšanu, tekstila apdruku un zīda apgleznošanu. Kāpēc šāds nosaukums „Defekts par efektu"? Izmantojot tekstila apdruku un filcēšanu, nodarbību dalībniekiem būs iespēja ne tikai praktiskā ceļā iemācīties kādu no šīm radošajām nodarbēm, bet arī uzlabot bērnu un pieaugušo lietotos apģērbus un aksesuārus (somas, šalles,džemperus u.c.), tā ieekonomējot ģimenes budžetu jaunu aksesuāru un apģērbu iegādei.
 
Nodarbības vadīs Carnikavas māmiņu kluba dalībnieces, kas ir ieguvušas kvalitatīvas zināšanas katrā no šīm prasmēm.
 
Dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc interesentiem lūdzam rezervēt sev vietu nodarbībās līdz 27. aprīlim, aizpildot pieteikuma anketu un to nosūtot uz e-pastu: .
 
 
Pirmā nodarbība filcēšanā paredzēta 29. aprīlī plkst. 10.00, ilgs līdz 3 stundām un notiks Carnikavas alternatīvās aprūpes centra "Pīlādzis" telpās (Stacijas ielā 5, Carnikavā) ar intervālu vienu reizi nedēļā otrdienās tajā pašā laikā. Nākošās nodarbības tekstila apdrukā paredzētas maija un jūnija mēnešos, bet zīda apgleznošanā - jūlija un augusta mēnešos. Dalībnieku skaits – grupa līdz 12 cilvēkiem. Nodarbību beigās ir paredzēta dalībnieku izvēlēto darbu izstāde centra „Pīlādzis" telpās.
 
Nodarbības ir bez maksas, tās finansē Carnikavas novada domes organizētais projektu konkurss "Sabiedrība ar dvēseli 2014". Sīkāka informācija par nodarbību ciklu "Defekts par efektu", kā arī Carnikavas Māmiņu kluba aktivitātēm internetā: www.draugiem.lv/carnikavasmaminuklubs
Tur Carnikavas māmiņas un viņu ģimenes locekļi aicināti izteikt savas domas, idejas un priekšlikumus, kā arī iesaistīties kvalitatīvā, radošā un vispusīgā Māmiņu kluba darbībā.
 
Dzivo zali logo
 
Informāciju sagatavoja:
Ramona Punkstiņa
Share on Facebook Tweet