Rakstos

Drukāt

Labo darbu nedēļā sakopj taku Rožu kāpā

.

Labo darbu nedelaNo 13. – 21. oktobrim Latvijā visi bija aicināti iesaistīties pirms pieciem gadiem aizsāktajā akcijā „Labo darbu nedēļa". Arī šogad tajā aktīvi iesaistījās Piejūras internātpamatskolas audzēkņi un viņu skolotāji, ar lielu sparu un degsmi sakopjot Piejūras dabas parku Kalngalē.
 
Tika atrakta un notīrīta taka Rožu kāpā. Darbs tika padarīts zibenīgi, un bērni strādāja kā čaklās bitītes. Pēc padarītā darba jaunieši ar gandarījumu stāstīja, ka vēlētos vēl kādu reizīti talkot ārpus sava ciema un jau laicīgi pieteicās palīdzēt arī Lielajā Talkā.
 
„Šī akcija ir ieguvums visai sabiedrībai, jo, pateicoties cilvēku aktivitātēm, un iniciatīvai mūsu novadnieki ir tikai ieguvēji," stāsta brīvā laika centrs „Kadiķis" vadītāja Gunita Dzene.
 
Organizatori atgādina, ka palīdzības sniegšanai nav nepieciešami lieli finansiāli ieguldījumi, pietiek ar vēlmi palīdzēt – uzkopt pagalmu vai sarīkot rudens talku tuvējā apkārtnē, palīdzēt pensionāriem kaimiņos sakrāmēt šķūnītī malku vai atnest pirkumus no veikala, izvest pastaigā patversmē dzīvojošu suni, pateikt labu vārdu kaimiņam vai vienkārši uzsmaidīt pretimnācējam.
 
G.Dzene
Share on Facebook Tweet