Rakstos

Drukāt

24. augustā Carnikavā noteikti satiksmes ierobežojumi, būs papildu autostāvvietas

.

STAVVIETU KARTE Negu svetki 2019 LABOTA MAZAKANēģu svētku dienā, 24.augustā Carnikavā vairākas ielas būs slēgtas autotransporta kustībai, citās būs izmaiņas satiksmes organizācija, kā arī izveidotas vairākas papildu autostāvvietas.

No aptuveni plkst. 6.00 līdz 18.00 Carnikavā būs slēgta Rīgas iela posmā no Ziedu ielas līdz Stacijas laukumam. Carnikavas centru virzienā uz Saulkrastiem varēs apbraukt pa Stacijas ielu. Savukārt virzienā uz Rīgu aiz dzelzceļa pārbrauktuves jānogriežas pa labi uz Stacijas ielu, krustojumā ar Zvejnieku ielu – pa kreisi, turpinot braukt līdz krustojumam ar Ziedu ielu, kur jānogriežas pa kreisi.

Jārēķinās, ka Zvejnieku iela posmā no Atpūtas ielas līdz Kuģu ielai virzienā uz Vecgauju ir vienvirziena. Savukārt no Atpūtas ielas virzienā uz dzelzceļa sliedēm Zvejnieku ielā būs divvirzienu kustība.

Aicinām autovadītājus sekot ceļazīmju norādēm. Viedierīču aplikācijas Waze lietotāji stāvlaukumus un apbraucamos ceļus varēs ērti atrast ar aplikācijas palīdzību.

Papildu autostāvvietas svētku dienā būs pieejamas:
- reģionālā autoceļa P1 labajā pusē (noliktavas teritorija, iebraucot Carnikavā no Garciema puses;
- pie Carnikavas tirgus;
- iezīmētajā zaļajā zonā pretī Carnikavas tirgum – otrpus O. Vācieša ielai;
- iezīmētajā zaļajā zonā apbus Stacijas ielai virzienā uz Carnikavas gājēju un velosipēdistu tiltu;
- citās vietās, kur to atļauj ceļu satiksmes noteikumi.

Aicinām autobraucējus, kuri 24. augustā no Rīgas dosies uz Gauju, Lilasti, Saulkrastiem vai tālāk Igaunijas robežas virzienā un kam šajā dienā nav plānots apmeklēt Nēģu svētkus Carnikavā, ieplānot maršrutu pa autoceļu A1.

Nēģu svētku STĀVVIETU KARTE

Nēģu svētku PROGRAMMA

Share on Facebook Tweet