Rakstos

Drukāt

Dalies ar 2018. gada skaistākajiem foto mirkļiem mūsu novadā!

.

00 fotokonkurss inta nuke 21102017Pērn Carnikavas Tūrisma informācijas centra izsludinātajā akcijā novada iedzīvotāji un viesi tika aicināti dalīties ar gada laikā novadā iemūžinātajām fotogrāfijām mūsu novadā. Paldies visiem, kas piedalījās, saņēmām daudz brīnišķīgu attēlu.

Ar autoru atļauju dalījāmies ar šiem attēliem skaisto fotomirkļu albumā, jo skaisto vajag daudzināt. Divi attēli publicēti Carnikavas novada šī gada kalendārā, un vēl vairāki redzami materiālos, kuros stāstām par savu novadu.

Šogad vēlētos turpināt pagājušajā gadā aizsākto cerībā, ka tā kļūs par skaistu tradīciju, kurā vienot visus, kas tvēruši dabas skaistumu tepat pie mums – Carnikavas novadā. Jo daba pie mums ir krāšņa un sulīga, tā pārsteidz ik gadalaiku un mēnesi.

Tāpēc aicinām dalīties ar Carnikavas novadā iemūžinātajiem foto mirkļiem, līdz 31. oktobrim iesūtot savus skaistākos fotoattēlus uz e-pasta adresi . Lūdzam kopā ar sūtījumu norādīt autora vārdu, uzvārdu, attēla tapšanas vietu un, ja iespējams, datumu. Fotoattēla izšķirtspējai jābūt ne mazākai kā 2000x1500 pikseļi.

Attēlā: 2017. gadā iesūtītā fotogrāfija “Ceļš uz Sautiņiem”. Foto autore: Inta Nuķe.

00 fotokonkurss inta nuke 21102017

Share on Facebook Tweet