Rakstos

Drukāt

Septembrī vairākās novada ielās sāk ierīkot jaunu apgaismojumu

.

Lampa 800Jau ierasti gada otrajā pusē novadā tiek īstenoti apgaismojuma infrastruktūras attīstības darbi. Šogad tie plānoti Gaujas ciemā, Garciemā un Carnikavā.

Iecerētā atpūtas parka Garciemā projekta ietvaros jauns apgaismojums tiks izbūvēts Aizvēju un Torņu ielās posmā no autoceļa P1 līdz Dangu mežam, vienlaikus veicot arī nepieciešamo SIA "Lattelecom" un AS "Sadales tīkls" infrastruktūras pārbūvi.

Carnikavā uz AS "Sadales tīkls" infrastruktūras balstiem uzstādīs gaismekļus Cielaviņu un Dzenīšu ielās, bet Jasmīnu ielā izbūvēs pilnībā jaunu apgaismes līniju.

Jauns apgaismojums tiks ierīkos arī Aveņu ielā Garciemā, pirms tam Mazās Dārza un Aveņu ielu krustojumā izveidojot nepieciešamo elektrības pieslēgumu. Savukārt Valdena ielā Gaujas ciemā demontēs vecos un uzstādīs jaunus apgaismojuma līnijas balstus.

Visus darbus veiks SIA "REMUS ELEKTRO", ar kuru jau ir noslēgts līgums gan par jauna, gan papildu ielu apgaismojuma izbūvi. Plānots, ka būvdarbi tiks pabeigti līdz decembra vidum vai pat agrāk.

Carnikavas Komunālserviss

Share on Facebook Tweet