Rakstos

Drukāt

Pēc 1. septembra atkritumus neizvedīs, ja nebūs noslēgti jaunie līgumi ar “Clean R”

.

Atkritumi neizvesti 800Šodien, 30. augustā, līdz plkst. 17.00 klātienē "Carnikavas Komunālservisa" telpās Stacijas ielā 7 iespējams noslēgt jaunos atkritumu apsaimniekošanas līgumus ar SIA “Clean R”, kas sniegs pakalpojumu novadā turpmākos septiņus gadus.

Uzņēmums sāks darboties novadā, sākot no sestdienas, 1. septembra, bet līdzšinējais pakalpojumu sniedzēji novadā vairs nestrādās. Lai atkritumi tiktu izvesti bez pārtraukumiem, novada iedzīvotājiem ir atlikušas vien divas dienas jaunā līguma noslēgšanai.

Atgādinām privātmāju īpašniekiem, ka kopā ar izdevuma “Carnikavas Novada Vēstis” augusta numuru jūs saņēmāt vēstuli ar pakalpojuma līguma sagatavi, kuru aizpildītu var nosūtīt uzņēmumam “Clean R” pa pastu vai, piemēram, šodien nogādāt Stacijas 7 Carnikavā, kā arī uzņēmuma "Clean R" birojā Vietalvas ielā 5, Rīgā.

Līgumu pārslēgšana ar jauno pakalpojuma nodrošinātāju ir obligāta prasība visiem Carnikavas novada privātmāju īpašniekiem, daudzdzīvokļu ēku apsaimniekotājiem un juridiskām personām.

Tie novada iedzīvotāji, kuri vēl nav paguvuši noslēgt līgumu par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu ar "Clean R" ir aicināti līgumu noslēgt bez liekas kavēšanās:
• Interneta vietnes www.cleanr.lv sadaļā “e-pakalpojumi”, autorizējoties ar internetbankas starpniecību. Izvēlaties sev vēlamo konteinera tilpumu, izvešanas skaitu, aizpildiet anketu un piesakiet pakalpojumu. Tikai daži klikšķi un līgums ir noslēgts!
• Klātienē uzņēmumā "Clean R", Vietalvas ielā 5, Rīgā darba dienās no plkst. 8.30 līdz 17.00.
• Klātienē "Carnikavas Komunālservisa" telpās Stacijas ielā 7, Carnikavā ceturtdien, 30. augustā plkst. 08.30–12.00 un 12.30–17.00.

Jau vēstīts, ka izmaiņas atkritumu apsaimniekošanā notiek, jo 1. septembrī beidzas pašvaldības līgums ar līdzšinējo sadzīves atkritumu apsaimniekotājiem novadā. Jaunais apsaimniekotājs – SIA “Clean R” – ir izvēlēts Carnikavas novada domes iepirkuma konkursa rezultātā kā saimnieciski izdevīgākais piedāvājums starp konkurentiem.

Ja Jums ir jautājumi par līguma nosacījumiem, nepieciešami cita tipa konteineri – aicinām ar mums sazināties telefoniski 67111001, vai rakstīt
Share on Facebook Tweet