Rakstos

Drukāt

27. maijā aicinām uz Ģimenes dienu un bērnu mākslas darbu izstādes atklāšanu

.

Gimenes diena27. maija pusdienlaikā Carnikavā aicinām uz diviem ar novada jaunāko paaudzi saistītiem pasākumiem – plkst. 13.00 tautas namā “Ozolaine” atklās bērnu mākslas darbu izstādi "Izsapņot Latviju", bet plkst. 14.00 Novadpētniecības centrā sāksies ikgadējās Ģimenes dienas svinības.

Izstādes atklāšanas dienā tiks paziņoti konkursa, kur savu sapni par Latviju ir izteikuši bērni no visas Latvijas vecumā no 7 līdz 14 gadiem, laureāti un galvenās balvas ieguvējs. Radošākā un aizraujošākā mākslas darba autors saņems galveno balvu - lidojumu ar gaisa balonu bērnam ar diviem pieaugušajiem. Izstāde tautas namā būs apskatāma līdz 8. jūnijam.

Ģimenes dienas svinības
Kad pavasaris ir pašā ziedonī un daba plaši atvērusi vārtus vasarai, Carnikavas novadā tiek suminātas ģimenes, kurās 2017. gadā pasaulē ir uzplaukušas jaunās atvasītes. Mazos novadniekus ar saimi gaidīsim ciemos uz īpašu godināšanas brīdi, lai pasniegtu goda rakstu un saņemtu nelielu piemiņas velti.

Vecākie brāļi un māsas, kā arī ikviena ģimene, kas vēlas pavadīt šo dienu kopā, ir aicināti pievienoties radošajām norisēm un aktivitātēm, kas norisināsies mājīgajā Carnikavas Novadpētniecības centra sētā. Šogad bērniem būs iespēja kopā ar profesionālu animatoru komandu, kas radījusi filmiņu "Joka pēc alfabēts", izveidot savu animācijas filmu par Carnikavu – sveicienu Latvijai simtgadē. Ciemos atbrauks lielās koka spēles, kas aizraus lielus un mazus spēlēt gribētājus, kā arī kopīgi pabeigsim zīmēt Latvijas karogu, kas tika iesākts Baltā galdauta svētkos 4. maijā un rotaļāsimies Smilšu lampu darbnīcā.

Vēlam iedvesmas pilnu pavasara laiku un neaizmirstamus mirkļus ģimenes lokā!
Share on Facebook Tweet