Rakstos

Drukāt

Carnikaviešus un kaimiņus aicina pieteikties bezmaksas smēķēšanas atmešanas nodarbībām

.

Stop smokingAicinām Carnikavas un Carnikavai tuvējo apkaimju pieaugušos iedzīvotājus, kuri vēlas atmest smēķēšanu, pieteikties smēķēšanas atmešanas grupā*. Nodarbības būs bez maksas un notiks no 7. maija līdz 18. jūnijam Carnikavas Sociālā dienesta dienas centrā “Pīlādzis” (Stacijas ielā 5, Carnikavā).

Pirmā, informatīvā smēķēšanas atbalsta grupas nodarbība notiks pirmdien, 7. maijā, no plkst. 17.00 līdz 18.30. Tās laikā būs iespēja iepazīties ar grupas vadītāju, kvalificētu psiholoģi Solvitu Valteri, kā arī uzzināt vairāk par turpmākām nodarbībām. Pārējās sešas atbalsta grupas nodarbības, sākot no 14. maija, plānotas reizi nedēļā, pirmdienās no plkst. 17.00 līdz 18.30 dienas centrā “Pīlādzis”.

Uz nodarbībām aicinām ikvienu pilngadīgu, smēķējošu Carnikavas vai Carnikavai tuvējo apkaimju iedzīvotāju, kurš vēlas atmest smēķēšanu vai ir saņēmis veselības aprūpes speciālista rekomendācijas pārtraukt smēķēšanu un ir motivēts to darīt.

Aicinām pieteikties gan tos, kuri pirmo reizi domā par smēķēšanas atmešanu, gan arī tos, kuri jau kādreiz mēģinājuši atmest, bet nav izdevies. Nodarbību laikā speciālista vadībā būs iespēja saņemt palīdzību un atmest smēķēšanu, kā arī apgūt jaunas iemaņas, kā veiksmīgi pārvarēt vēlmi atsākt smēķēšanu pēc atbalsta grupas nodarbību noslēguma.

PIETEIKŠANĀS. Aicinām pieteikties, izmantojot interneta vietni www.nesmekesu.lv, vai sūtīt pieteikumus uz e-pasta adresi , e-pastā norādot informāciju: vārds, uzvārds, tālr. numurs, Carnikavas grupa. Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar organizatoriem pa tālruni 26180109.

Vairāk informācijas: ESparveselibu.lv, nesmekesu.lv.

* Atbalsta grupa tiek organizēta Veselības ministrijas projekta “Kompleksi veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi” ietvaros. Līdz 2019. gada martam visā Latvijā notiks 50 smēķēšanas atmešanas atbalsta grupu nodarbības.
Pilotprojekts smēķēšanas atmešanai norisinās LR Veselības ministrijas ESF projekta “Kompleksi veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi” (identifikācijas Nr.9.2.4.1/16/I/001) ietvaros. Pilotprojektu realizē personu apvienība “Atkarības speciālistu apvienība”.

Oskars Šneiders, VM Komunikācijas nodaļas vadītājs
Tālr.: 67876008
e-pasts:

ESF veselibas ministrija

Share on Facebook Tweet