Rakstos

Drukāt

Novada iedzīvotāji aicināti piedalīties zibakcijā “Piejūras sapņi”

.

Piejuras sapni 2018 FB akcijaSagaidot Latvijas simtgadi, novada iedzīvotāji, uzņēmēji, sportisti, skolēni, pašvaldības un nevalstiskās organizācijas, kā arī mākslinieki aicināti piedalīties valsts svētkiem veltītā akcijā “Piejūras sapņi”, kuras laikā tiks veidots mūsu novada sveiciens Latvijai.
Zibakcija ir iespēja ikvienam no mums pateikties par skaistāko vietu, kur dzīvot, radīt, mācīties, sportot, strādāt, atpūsties un piepildīt savus sapņus.

Ideju par savu “Piejūras sapni” var īstenot jebkādā tehnikā, ar nosacījumu, lai kompozīcija ir apskatāma no augšas, jo mākslas performances tiks filmētas ar dronu palīdzību no “putna lidojuma”, iemūžinot novadnieku vizuālo sveicienu Latvijai simtgadē. Idejas piemērs priekšstatam – no cilvēku grupām veidoti uzraksti vai zīmējumi, smiltīs veidoti uzraksti vai zīmējumi, no dažādiem materiāliem un priekšmetiem veidoti burti, cipari, uzraksti, zīmējumi, attēli, simboli u.c.

Akcija norisināsies no 19. līdz 20. maijam. Ikvienam interesentam, organizācijai vai kopienai ir iespēja līdz 16. aprīlim pieteikt savu dalību akcijā. Lai piedalītos, jāiepazīstas ar akcijas nolikumu un jāatsūta pieteikums.

Akcijas laikā uzņemtie video un foto materiāli vēlāk tiks apkopoti īsfilmā un simtgadei veltītā izdevumā.

Vairāk informācijas: www.kultura.carnikava.lv

Share on Facebook Tweet