Rakstos

Drukāt

FOTO: Ar koncertu un skolēnu vēlējumiem Latvijai nosvin LR proklamēšanas gadadienu

.

Veja balssSestdienas, 18. novembra pēcpusdienā novadnieki pulcējās tautas namā “Ozolaine”, atzīmējot mūsu valsts dibināšanas 99. gadadienu.
Daudziem negaidīts un ļoti saviļņojošs pārsteigums šajā pasākumā bija Carnikavas pamatskolas pirmklasnieku vēlējumi Latvijai, ko video formātā bija sagatavojusi tautas nama radošā komanda kopā ar skolēniem.

Svētku koncertā uzstājās mūsu deju kolektīvi "Arnika" un "Tacis", kā arī Carnikavas kamerkora ”Vēja balss” un sieviešu kora "Undīne" dziedātāji. Par koncerta kulmināciju kļuva “Vēja balss” kopā ar solistiem Armandu un Gustavu Zavadskiem atskaņotais fragments no Zigmara Liepiņa un Māras Zālītes ‎rokopera "Lāčplēsis".

Uzreiz pēc koncerta tika atklāta Latvijas valsts simtgadei veltīta akcija "No sirds uz sirdi", kuras laikā būs iespēja nosūtīt Carnikavai veltītās kartītes tautiešiem ārzemēs.

atklatnes

Atklātnes ir tapušas 2016. gadā izstāžu cikla "Latvijas matērija" papīra izstādes atklāšanas laikā, kad bija iespēja izveidot savu atklātni – veltījumu Carnikavas novadam. Piecas atklātnes, kas ieguva vislielāko skatītāju balstu skaitu, ir izdotas kā pastkartes. To autori ir Zina Ceske, Ramona Punkstiņa, Maruta Briede, Alīse Vorobeja, kā arī nezināms autors (tam, kurš atpazīst savu veidoto atklātni, jāpiesakās tautas namā “Ozolaine”).

Attēla tapšanā ir ielikts autora roku darbs, sirds siltums un savas zemes mīlestība, aicinot ciemos uz Latvijas dzimšanas dienas svinībām, ko vēlamies svinēt kopā Carnikavas novadā - skaistākās jūras, straujākās upes un gleznaināko ezeru krastos, vai jebkurā Tev mīļā Latvijas vietā kopā ar saviem tuvajiem, ar saviem tautiešiem. 

Paldies dziedātājiem, dejotājiem par skaisto koncertu un skolēniem, kas dalījās pārdomās par mūsu dzimtei Latviju.

FOTOGALERIJA

Share on Facebook Tweet