Rakstos

Drukāt

18. novembrī aicinām uz valsts svētku koncertu un akcijas "No sirds uz sirdi" atklāšanu

.

Carnikavas novada apsveikums valsts svetkos 201718. novembrī plkst. 15.00 Carnikavas tautas namā "Ozolaine" aicinām uz valsts svētku koncertu "Virs galvas mūžīgs piena ceļš", kurā uzstāsies Carnikavas sieviešu koris "Undīne", kamerkoris "Vēja balss" un tautas deju kolektīvi "Arnika" un "Tacis".
 Pasākumā arī tiks atklāta Latvijas valsts simtgadei veltīta akcija "No sirds uz sirdi", kuras laikā būs iespēja nosūtīt atklātnes tautiešiem ārzemēs.
Atklātnes ir tapušas 2016. gadā izstāžu cikla "Latvijas matērija" papīra izstādes atklāšanas laikā, kur viesojās papīrmākslas darbnīca "Viktora vēstules". Kopā ar darbnīcas meistarēm ikvienam bija iespēja izveidot savu atklātni – veltījumu Carnikavas novadam. Pēc tam izstādes laikā un sociālajos tīklos norisinājās balsošana par sev tīkamākajām atklātnēm un piecas atklātnes, kas ieguva vislielāko balstu skaitu, šobrīd tiks izdotas kā pastkartes. Pastkartes būs iespēja sūtīt sev zināmajiem tautiešiem, kas devušies ārpus Latvijas un aicināt kopīgi svinēt Latvijas valsts simtgadi 2018. gadā Carnikavā.
 Visus pastkartīšu autorus aicinām saņemt sevis veidotās atklātnes koncerta laikā vai pēc pasākuma tautas namā "Ozolaine".
 Gaišus svētkus!
Share on Facebook Tweet