Rakstos

Drukāt

Papildināta ziņa: Pieteikšanās bērnu dalībai bezmaksas dienas nometnē noslēgusies

.

stadions 800 new
Pieteikšanās noslēgusies, jo visas 20 vietas nometnē ir aizpildītas.
 
Aicinām pieteikt 7–12 gadu vecus bērnus dalībai bezmaksas dienas nometnē, kuras mērķis ir popularizēt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu.
 
Laika posmā no 14. līdz 18. augustam nometne katru dienu norisinās plkst. 10.00–16.00 Carnikavas pamatskolas telpās, un plānotas arī vairākās izbraukuma aktivitātēs.
 
Nometnes laikā tiks organizētas dažādas sporta un veselīga dzīvesveida aktivitātes, vienlaikus interesanti pasniedzot dalībniekiem arī teorētiskās zināšanas par veselīga dzīvesveida priekšnoteikumiem. Vismaz 80% nometnes aktivitāšu notiks ārā. 
 
Dalība nometnē ir bez maksas, tā norisinās Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta "Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Carnikavas novadā" ietvaros.
Ar nometnes programmu var iepezīties ŠEIT. Šogad nometnē ir pieejamas 20 vietas. Nometni organizē biedrība SK "Aparjods".
 
Pieteikumu dalībai nometnē sūtiet uz e-pastu: līdz 08.08.2017. plkst. 13.00.
 
V. Zinkevičs
 
Par projektu: ESF projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/046 "Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Carnikavas novadā" mērķis ir veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumu pieejamības uzlabošana Carnikavas novada iedzīvotājiem, jo īpaši, teritoriālās nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem, īstenojot vietēja mēroga pasākumus.
Projekta ietvaros apstiprinātais budžets ir 70 263,00 EUR.
Projekts tiks īstenots līdz 2019. gada 31. decembrim.
 
ES 2020 ESF
Share on Facebook Tweet