Rakstos

Drukāt

Zvejnieksvētkos Carnikavas centrā noteiktas izmaiņas satiksmes organizācijā

.

Zvejnieksvetku tirdzins 800Carnikavas novada pašvaldības policija informē, ka Zvejnieksvētku dienā, 8. jūlijā, tiks slēgta satiksme Rīgas ielā no dzelzceļa pārbrauktuves līdz Ziedu ielai (laika posmā no 6.00 - 18.00) un Jūras ielā, no tautas nama "Ozolaine" līdz Nākotnes ielai, iespējams, arī Atpūtas ielā, kā arī Smilšu ielā līdz skolai (no Rīgas ielas puses) laikā no 6.00 - 18.00, jo šajās ielās norisināsies gadatirgus.
 
Carnikavas centru virzienā uz Ādažiem varēs apbraukt pa Stacijas ielu, kur tiks organizēta vienvirziena kustība, savukārt virzienā uz Garciemu – pa Zvejnieku ielu, kur arī būs vienvirziena satiksme. Aicinām autovadītājus sekot norādēm.
 
Transportlīdzekļus varēs novietot Stacijas laukumā iepretim pastam, Smilšu ielā (stāvlaukumā pie stadiona), Zvejnieku ielā (parka pusē) un Laivu ielā (meža pusē).
 
Ja rodas jautājumi vai neskaidrības par transportlīdzekļu novietošanu, aicinām vērsties pie pašvaldības policijas darbiniekiem, kā arī zvanīt uz pašvaldības policijas diennakts tālruni 22006686.
 
Carnikavas novada pašvaldības policija
 
 
Zvejnieksveti 2017 karte
 
 
 
 Share on Facebook Tweet