Rakstos

Drukāt

No 20. februāra būs izmaiņas atsevišķu “Ekspress Ādaži” autobusu atiešanas laikos

.

adazu ekspresisUzlabojot reģionālo autobusu maršrutu tīklu, no pirmdienas, 20. februāra, stāsies spēkā izmaiņas SIA "Ekspress Ādaži" autobusa maršrutos Nr.6824 Rīga–Ādaži–Carnikava un Nr.6821 Rīga–Ādaži–Kadaga.
 
Lai Siguļos izveidotās pirmsskolas grupiņas vecāki varētu vajadzīgajā laikā nogādāt bērnus bērnudārzā, no 20. februāra maršrutā Nr.6824 Rīga–Ādaži–Carnikava tiks atklāts jauns reiss. Autobuss turpmāk katru darbadienu no Carnikavas uz Siguļiem izbrauks plkst.6.50.
 
Tiks veikti grozījumi arī esošajos rīta reisos – turpmāk sestdienās un svētdienās autobuss no Ādažiem izbrauks plkst.6.50, bet darbadienās plkst.7.05 – no Siguļiem, neiebraucot dārzkopības sabiedrībā "Salūts" (pirms tam autobuss vasarā plkst.6.40 izbrauca no Ādažiem, iebraucot DS "Salūts").
 
Lai iedzīvotāji ērtā laikā varētu nokļūt no Ādažiem līdz Carnikavai, maršruta Nr.6821 Rīga–Ādaži–Kadaga viena reisa izpildes laiks tiks samainīts vietām ar maršruta Nr.6824 Rīga–Ādaži–Carnikava reisa izpildes laiku – maršruta Rīga–Ādaži–Carnikava autobuss no Rīgas izbrauks plkst.14.50, bet maršruta Rīga–Ādaži–Kadaga autobuss – plkst.14.20.
 
Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un ņemt biļetes par braucienu, atgādinot, ka ikviena reisa lietderība tiek mērīta pēc izsniegtā biļešu skaita.
 
Zane Plone,
Valsts SIA Autotransporta direkcija
Share on Facebook Tweet