Rakstos

Drukāt

Karstajās brīvdienās organizē pludmaļu papildu sakopšanu

.

Atkritumi pludmale 800Karstajās un saulainajās Līgo svētku brīvdienās novada pludmales un citas atpūtas vietas apmeklēja ļoti liels skaits atpūtnieku, līdz ar to strauji pieauga izmesto atkritumu daudzums pludmales konteineros un citur.
 
Ņemot vērā šo situāciju, pašvaldības aģentūra "Carnikavas Komunālserviss", sākot no sestdienas, 25. jūnija, vakara organizēja atkritumu savākšanu un izvešanu no pludmales un atpūtas vietām, kas turpinājās arī 26. jūnija agrā rītā, kad tās vēl nav cilvēku pilnas, kā arī pirmdienā.
 
Svētku dienās pludmales un atpūtas vietu uzkopšanā bija iesaistītas trīs tehnikas vienības un četri labiekārtošanas strādnieki. Pavisam brīvdienās no tām izvesti 40 m3 atkritumu. Parasti šādu atkritumu daudzumu Carnikavas Komunālserviss mēneša laikā savāc un izved no visa novada.
 
Sākoties sezonai, pavisam novada pludmalēs izlikti 96 atkritumu konteineri, kuri parasti saskaņā ar grafiku tiek izvesti divas reizes nedēļā – pirmdienās un piektdienās. Sezonā katru dienu novada pludmales un atpūtas vietas (arī pie ezeriem) pa posmiem regulāri tīra trīs darbinieki.
 
Carnikavas Komunālserviss
Share on Facebook Tweet