Rakstos

Drukāt

Lasiet izdevuma "Carnikavas Novada Vēstis" marta numuru

.

Marts 2016 vaks 800Ir iznācis informatīvā izdevuma "Carnikavas Novada Vēstis" marta numurs, kurā apkopoti iedzīvotāju viedokļi par sabiedriskā transporta problēmām Carnikavas novadā. Paldies visiem, kas darīja zināmas savas domas, atsaucība bija liela! Kādā no nākamajiem numuriem turpināsim šo tēmu, runājot jau par konkrētiem risinājumiem.
 
Izdevumā arī lasiet, kādas iespējas saziņā ar valsts iestādēm piedāvā Carnikavas Vienotajā valsts un pašvaldības klientu apkalpošanas centrā. Publisko un privāto partnerattiecību biedrība "Sernikon'' ir izsludinājusi projektu iesniegumu pieņemšanu, savukārt pašvaldības aģentūra "Carnikavas Komunālserviss" skaidro, kā un kāpēc šogad rūpīgāk kontrolēs novada centrālo ūdenstīklu izmantošanu.
 
Kā allaž, jaunajā numurā lasiet domes lēmumu kopsavilkumu, jaunākās ziņas par aktualitātēm izglītībā, kultūrā un sportā.
 
Pirmā pavasara mēneša izdevumā par savu darbu ar ziediem stāsta floriste Signe Ķilpe no Carnikavas. Gaidot Lieldienas, publicēts mūsu draudzes mācītāja vēstījums, kā arī informācija par dievkalpojumiem Carnikavā, Ādažos un Baltezerā.
 
Elektroniski izdevumu var lasīt ŠEIT.
Share on Facebook Tweet