Rakstos

Drukāt

papildināta - Aizvadītajā naktī iztīrītas maģistrālās ielas, turpinās ielu atbrīvošana no sniega

.

Kaisa ielu 800Pašvaldības aģentūra "Carnikavas Komunālserviss" informē, ka aizvadītajā 14. naktī novadā iztīrītas maģistrālās ielas, pa dienu "Carnikavas Komunālservisa" tehnika un cilvēki strādāja, lai no sniega atbrīvotu pārējās ielas. Sniega tīrīšana turpinājās visas dienas garumā. 
 
14. janvāra pēcpusdienā, pēc 12 stundu ilga darba  sniega tīrīšana novadā ir pārtraukta. Novada ielas turpinās tīrīt rīt, 15. janvārī.
 
Arī 14. janvārī novadā sniiga. Vietām putinās un snigšanas laikā pasliktināsies redzamība, bet uz ceļiem veidosies sniega sanesumi. Aicinām autovadītājus izvēlēties laikapstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu un būtu piesardzīgiem!
 
Kā vēstīts jau iepriekš, novadā vispirms tiek iztīrīti galvenie ceļi (C klases) – maģistrālās ielas. Savukārt reģionālo autoceļu P1 uztur Valsts Autoceļu direkcija. Valsts nozīmes un reģionālie auto ceļi, salīdzinot ar pašvaldību ceļiem, ir ar daudz lielāku satiksmes intensitāti, tāpēc tiem noteikta augstāka ceļu uzturēšanas klase, līdz ar to notiek intensīvāki uzturēšanas darbi. Autoceļam P1 attiecīgos laikapstākļos pielieto preventīvo kaisīšanu, kā arī tiek izkaisīts lielāks sāls daudzums nekā uz pašvaldības galvenajiem ceļiem.
 
Carnikavas Komunālserviss
 
Share on Facebook Tweet