Rakstos

Drukāt

Jaunās šujmašīnas visiem interesentiem pieejamas dienas centrā

.

Sujmasinas 800Carnikavas invalīdu biedrība ir iegādājusies divas šujmašīnas, divas izšujamās šujmašīnas, trīs gludekļus un gludināmo dēli, un visas šīs lietas glabājas alternatīvās aprūpes centrā "Pīlādzis".
 
Biedrības pārstāves ar šujmašīnām ir iepazinušās un jau cenšas tās likt lietā, sašujot pirmās vīles. Liels prieks, ka šīs šujmašīnas būs noderīgas gan ikdienas vajadzībām, gan arī palīdzot kādam sašūt apģērbu vai veikt dekoratīvu izšuvumu.
 
Visas minētās iekārtas iegādātas, īstenojot Lauku atbalsta dienesta atbalstītu Eiropas Lauksaimniecības Fonda lauku attīstībai (ELFLA) projektu „Pats darbiņš mani teica". Šis projekts paredz, ka iegādātās šujmašīnas ir pieejamas ikvienam, tāpēc rīkosim apmācības, kurās interesenti varēs iepazīties ar iespējām, ko dod jaunās iekārtas.
 
Sekojiet informācijai dienas centra „Pīlādzis" informācijas stendā, kā arī Carnikavas Māmiņu kluba mājas lapā www.draugiem.lv/carnikavasmaminuklubs. Tuvojoties Ziemassvētkiem, domājam arī par dāvaniņu izgatavošanu, un cerams, ka neapsīks ne idejas, ne darba spars. Projekta „Pats darbiņš mani teica" izmaksas ir 1631 EUR, ko 100% apmērā finansē ELFA.
 
ELFLA ES liels
I.Tjarve
Share on Facebook Tweet