Rakstos

Drukāt

Novadniekiem iespēja apmeklēt jogas nodarbības

.

Joga bilde 1Projekta „Joga ķermeņa un dvēseles stiprināšanai" ietvaros novadniekiem ir iespēja pieteikties jogas nodarbībām, kas notiks tautas namā „Ozolaine".
 
Novada iedzīvotājiem nodarbības pieejamas ar ievērojamām atlaidēm, jo projekts 2015. gadā projektu konkursā „Sabiedrība ar dvēseli" saņēmis pašvaldības finansējumu tā realizēšanai. Senioriem ir iespēja apmeklēt 9 nodarbības bez maksas, savukārt pārējie novadniekiem ir iespēja apmeklēt 8 nodarbības par puscenu.
 
Projekta „Joga ķermeņa un dvēseles stiprināšanai" mērķis ir piedāvāt dažādu vecumu un sociālo grupu cilvēkiem jogu kā alternatīvu veidu fiziskās formas, veselības un dzīvesprieka uzturēšanai. Joga ir piemērota arī tiem, kam veselības dēļ liegts nodarboties ar sportu.
 
Jogas nodarbības vadīs pasniedzēja Zaiga Luriņa, kas praktizē jogu 10 gadu un ar prieku dalīsies savās zināšanās par fiziskajām, elpošanas un garīgajām praksēm, lai katrs nodarbību apmeklētājs varētu izvēlēties piemērotāko sava ķermeņa un dvēseles stiprināšanai.
 
Lai pieteiktos nodarbībām, jāzvana pa tālruni 29257444. Grupas tiks komplektētas atkarībā no pieteikumu daudzuma, iespējami dažādi nodarbību laiki.
 
Dzivo zali logo
 
Joga bilde
Share on Facebook Tweet