Rakstos

Drukāt

Latvijas pašvaldību izpilddirektori tiekas Carnikavā

.

Izpilddirektori 8007.jūnijā mūsu novadā pulcējās pašvaldību izpilddirektori no visas Latvijas, jo Carnikavā notika Latvijas Pašvaldību izpilddirektoru sanāksme.
 
Izpilddirektori diskutēja par dažādiem aktuāliem jautājumiem – grozījumiem meliorācijas likumā, meliorācijas sistēmu uzturēšanu, rekonstrukcijas iespējām, kā arī valsts un Eiropas Savienības līdzekļu pieejamību. Tāpat tika apspriesta atkritumu apsaimniekošanas problemātika, reģionu prioritātes, kā arī pašvaldību loma un uzdevumi jaunajā atkritumu apsaimniekošanas plānošanas periodā 2013.g. – 2020.g.
 
Sanāksmes laikā visi klātesošie tika iepazīstināti ar Carnikavas novadu, tā tradīcijām, vērtībām un nozīmīgākajiem objektiem. Ar uzrunu sanāksmē uzstājas Carnikavas novada pašvaldības izpilddirektors Imants Pastors, izpilddirektora vietnieks Gunārs Dzenis, domes priekšsēdētāja Daiga Jurēvica, Latvijas Pašvaldību izpilddirektoru asociācijas priekšsēdētājs Normunds Tropiņš, kā arī Latvijas Pašvaldību savienības, Zemkopības ministrijas, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, AS „Latvijas valsts meži" pārstāvji u.c.
 
izpilddirektori22
 
Dienas noslēgumā vairāk nekā 100 sanāksmes dalībnieki klātienē iepazinās ar Carnikavas Novadpētniecības centru un tā ekspozīciju.
 
 
 
Share on Facebook Tweet