Rakstos

Drukāt

22. jūnijā notiks Carnikavas novada domes priekšsēdētāja vēlēšanas

.

Carnikavas gerb jaunais 20022. jūnijā plkst. 9.00 Carnikavas novada domes sēžu zālē norisināsies pirmā jaunievēlētās domes sēde, kurā notiks novada domes priekšsēdētāja ievēlēšana.
 
Saskaņā ar likuma normām pirmo domes sēdi pēc pašvaldību vēlēšanām sasauc un līdz priekšsēdētāja ievēlēšanai vada konkrētās pašvaldības Vēlēšanu komisijas vadītājs. Pirmajā domes sēdē deputātiem ir jāievēl domes priekšsēdētājs, kurš pēc tam pārņem sēdes vadību.
 
Par pašvaldības domes priekšsēdētāja un domes priekšsēdētāja vietnieka amatam izvirzītajām kandidatūrām deputāti balsos ar vēlēšanu zīmēm vienlaikus par katram amatam izvirzītajiem kandidātiem.
 
Paredzams, ka pēc domes priekšsēdētāja un priekšsēdētāja vietnieka ievēlēšanas nākamais deputātu darbs būs izveidot domes komitejas, kurās deputāti darbosies.
 
Jau vēstīts, ka pašvaldību vēlēšanās Carnikavas novada domē ievēlēti 7 "Latvijas Zemnieku savienības" deputāti – Daiga Jurēvica, Genovefa Kozlovska, Pjotrs Špakovs, Eva Odziņa, Juris Kozlovskis, Laimonis Daugavietis un Aldonis Lūkins; 5 politiskās partijas "Reģionu alianse" deputāti – Arta Deniņa, Imants Krastiņš, Gunita Dzene, Kristaps Bergmanis un Dainis Kozlovskis; 2 sociāldemokrātiskās partijas "Saskaņa" deputāti – Sabīna Antonova un Eduards Burģelis, kā arī viens nacionālās apvienības "Visu Latvijai!" – "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" deputāts – Gatis Miglāns.
Share on Facebook Tweet