Rakstos

Drukāt

Pašvaldību vēlēšanās Carnikavas novadā startē 7 saraksti

.

velesanas3. jūnijā visā Latvijā notiks pašvaldību vēlēšanas, un Carnikavas novadā Vēlēšanu komisija ir saņēmusi un reģistrējusi 7 deputātu kandidātu sarakstus no 7 politiskām partijām: "Latvijas Zemnieku savienība", politiskā partija "Reģionu alianse", "Latvijas Zaļā partija", "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija, politiskā partija "KPV LV", Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!" – "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" un partija "Vienotība".
 
Uz 15 deputātu vietām šajās vēlēšanās pretendē 89 kandidāti – 54 vīrieši un 35 sievietes. Saskaņā ar Centrālās vēlēšanu komisijas datiem, vidējais deputātu kandidātu vecums mūsu novadā ir 46,6, gadi, vecākajam kandidātam ir 88 gadi, bet jaunākajam – 23 gadi. Detalizēta informācija par vēlēšanu programmām, un ziņas par kandidātiem atrodamas Centrālās vēlēšanu komisijas mājas lapā www.cvk.lv.
 
Pašvaldību vēlēšanu laikā deputātu kandidātu saraksti tiks sarindoti tādā secībā, kā to noteica izloze. Uz kandidātu sarakstiem numuri netiks drukāti, izlozētie numuri nosaka tikai sarakstu rindošanas secību, kas būs sekojoša:
1. saraksts Politiskā partija "KPV LV"
2. saraksts "Latvijas Zemnieku savienība"
3. saraksts partija "Vienotība"
4. saraksts politiskā partija "Reģionu alianse"
5. saraksts "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
6. saraksts Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!" – "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
7. saraksts "Latvijas Zaļā partija".
 
Atgādinām, ka doties balsot varēs arī trīs dienas pirms pašvaldību vēlēšanu dienas – 31. maijā, 1. un 2. jūnijā. Savu iecirkni vēlētāji var noskaidrot arī internetā vai pa tālruni 67049999.
 
Carnikavas novadā darbosies trīs vēlēšanu iecirkņi: 960. iecirknis Kalngales brīvā laika pavadīšanas centrā "Kadiķis" (Cīruļu ielā 10, Kalngalē), 779. iecirknis Carnikavas pamatskolā (Jūras ielā 1, Carnikavā) un 970. iecirknis Gaujas ciemā pie dzelzceļa stacijas, kafejnīcas "Ievas" telpās (saistībā ar vēlēšanu iecirkņa darbību kafejnīca tiks slēgta uz laiku no 22.05.2017. līdz 04.06.2017.).
 
Vēlēšanu iecirkņi darbu sāks 29. maijā. Šajā laikā iecirkņos ikviens varēs iepazīties ar deputātu kandidātiem un priekšvēlēšanu programmām, pieteikt balsošanu vēlētāja atrašanās vietā. Iesniegumu veidlapas būs pieejamas domes Klientu apkalpošanas centrā (Stacijas ielā 5, Carnikavā), vēlēšanu iecirkņos, kā arī izdrukājamas no mājas lapas www.cvk.lv. Iesniegumus var nodot arī ar Sociālā dienesta starpniecību.
 
Vēl līdz 16. maijam vēlētāji var izmantot iespēju iecirkni mainīt, izvēloties jebkuru citu iecirkni savā pašvaldībā vai pašvaldībā, kur vēlētājam pieder nekustamais īpašums. Iecirkni var mainīt elektroniski www.cvk.lv vai klātienē domes Klientu apkalpošanas centrā.
S.Pundiņa
Share on Facebook Tweet