Drukāt

Teātra studija „Nagla”

Nagla bilde 800
Vadītājs – režisors: Zigurds Neimanis

Nodarbības: svētdienās plkst. 13.00 tautas namā „Ozolaine"

Carnikavas amatierteātris ar nosaukumu „Nagla" J.Ozoliņa vadībā darbojas kopš 2008. gada februāra. Pirms tam kolektīvs bija pazīstams ar nosaukumu „Skaida". Šajā laikā teātris ir iestudējis šādas lugas: A.Čehovs „Bildinājums", Ā.Alunāns „Pašu audzināts", M. Zīverts „Minhauzena precības", H.Paukšs „Kā Sarkangalvīte ar vilku spēlējās", P. Putniņš „Viena no simts", R.Blaumanis „Trīnes grēki".

Kolektīvs ir izveidojis labu tradīciju – jau sešus gadus katru pavasari Carnikavā no tuvienes un tālienes ierodas dažādi amatierteātri, lai veidotu „Mīlestības ķīmiju". Kas tā ir – sekojiet līdzi reklāmai!

2013.gada janvārī par kolektīva vadītāju kļuva mūsu novadnieks, pazīstamais Latvijas Nacionālā teātra aktieris, daudzu literāro scenāriju un dialogu autors, režisors – Zigurds Neimanis.