Rakstos

Drukāt

Ar plakātiem novada publiskajās vietās izglīto par dabas parka “Piejūra” bagātībām

.

Dabas parka plakats 800Projektā "Vesels dabas parks – vesels Tu!" tapis izglītojošs plakāts par dabas parka "Piejūra" ekosistēmu. Plakāti jau izvietoti Carnikavas pamatskolā, bērnudārzā, kā arī pie novada domes Klientu apkalpošanas centra un citās novada publiskajās vietās.
 
Ar šiem plakātiem projekta organizatoru vēlas informēt Carnikavas novada iedzīvotājus un dabas parka apmeklētājus par darbībām, kuras kaitē parka ekosistēmai. Plakāts arī vēsta, kā rīkoties, lai saglabātu dabas vērtības, vienlaikus gūstot no tā labumu, un izglīto par dabas parka atšķirīgajām dzīvotnēm – pludmali, mežainajām kāpām, piejūras pļavām, vecupēm, purviem un ezeriem.
 
Jebkurš ir aicināts izmantot šo uzskates materiālu izglītojošos nolūkos, lejupielādējot to vietnē baltijaskrasti.lv:
 
Plakāts tapis Latvijas vides aizsardzības fonda finansētā projekta Nr. 1-08/221/2017 "Vesels dabas parks – vesels Tu!" ietvaros. Projektu īsteno nodibinājums „Eko forums" sadarbībā ar Carnikavas novada pašvaldību un biedrību "Baltijas krasti".
 
Aicinām sekot projekta "Vesels dabas parks – vesels Tu!" jaunumiem interneta vietnē baltijaskrasti.lv , kā arī sociālajos tīklos:
 
R. Arāja
E-pasts:
Tel.: 28262608
 
Veselsdaba logo visi
Share on Facebook Tweet