Rakstos

Drukāt

Pašvaldība aicina darbā TIC konsultantu uz noteiktu laiku

Dome 600Carnikavas novada pašvaldība aicina darbā uz noteiktu laiku tūrisma informācijas konsultantu Carnikavas novada Tūrisma informācijas centrā .

Galvenie darba pienākumi:
Organizēt un vadīt Tūrisma informācijas centra darbu, saskaņā ar plānošanas dokumentiem:
- iegūt, apkopot un sniedz informāciju par tūrisma pakalpojumiem, apskates objektiem un tūrisma uzņēmumiem novada iedzīvotājiem, viesiem un citiem interesentiem;
- uzturēt novada tūrisma mājas lapu un sociālos tīklus;
- nodrošināt novada tūrisma piedāvājuma kvalitatīvu pārstāvniecību un prezentācijas dažāda mēroga un formāta tūrisma informācijas plašsaziņas līdzekļos – forumos, izstādēs, tūrisma tirgos drukātos un elektroniskos izdevumos;
- izstrādāt novada tūrisma maršrutus, apskates objektu aprakstus, žurnālistu vizītes un novada reprezentācijas materiālu piedāvājumus;
- veikt novada tūrisma piedāvājuma un tirgus analīzi, tūrisma mērķauditorijas vajadzību izpēti, plānot tūrisma mārketinga aktivitātes;
- sadarboties ar uzņēmējiem, pašvaldības iestādēm, nevalstiskajām organizācijām un iedzīvotājiem, citiem novadiem, attīstot tūrisma nozari novadā;
- sagatavot novada tūrisma attīstības stratēģiskos un plānošanas dokumentus;
- plānot centra budžetu un kontrolēt tā izlietojumu;
- konsultēt novada iedzīvotājus, viesus, uzņēmējus, nevalstiskās organizācijas, pašvaldības darbiniekus tūrisma jautājumos;
- izstrādāt, vadīt un koordinēt ar novada tūrisma attīstību saistītus vietējus un starptautiskus projektus – izstrādāt iesniedzamo projektu dokumentāciju, realizēt projektus, sagatavot projektu atskaites;
- sagatavot pieprasījumus un atbildes citām institūcijām, koordinēt sadraudzības sakarus ar Latvijas Republikas pilsētām un novadiem, kā arī pašvaldībām ārvalstīs.

Prasības kandidātei/am:
- augstākā izglītība vēlams tūrisma nozarē;
- pieredze tūrisma jomas uzņēmumā vai iestādē;
- teicamas latviešu valodas zināšanas (mutvārdos un rakstiski);
- labas angļu un krievu vai vācu valodas zināšanas;
- zināšanas un izpratne par tūrisma organizāciju, mārketinga aktivitātēm un likumdošanu, kā arī pašvaldības funkcijām;
- iemaņas darbā ar datoru un citu biroja tehniku;
- teicamas komunikācijas un sadarbības prasmes;
- precizitāte, augsta atbildības sajūta;
- spēja strādāt patstāvīgi, uzņemties iniciatīvu un atbildību;
- prasme racionāli organizēt savu darbu;
- darba pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Piedāvājam:
- aizraujošu pilna laika darbu;
- iespēju strādāt radoši un ar iniciatīvu;
- stabilu, konkurētspējīgu atlīdzību;
- sociālās garantijas;
- mūsdienu prasībām atbilstošus darba apstākļus.

Pieteikumus ar dzīves aprakstu (CV) un motivācijas vēstuli, lūdzam sūtīt uz e-pastu: vai pa pastu Carnikavas novada pašvaldībai uz adresi – Stacijas ielā 5, Carnikavā, Carnikavas novadā, LV – 2163 līdz 2015. gada 21. maijam. Tālrunis uzziņām: 29326285, 67993814.