Carnikavas novada pašvaldība aicina darbā pašvaldības policijas inspektorus

Domes eka 2016 800Carnikavas novada pašvaldības policija aicina darbā divus pašvaldības policijas inspektorus.

Darba pienākumi:
- nodrošināt kārtību sabiedriskajās vietās:
  • veikt patrulēšanu kājām;
  • veikt patrulēšanu ar autotransportu;
- reģistrēt informāciju par likumpārkāpumiem un ziņot par tiem kompetentām personām;
- pieņemt izsaukumus un ierasties klātienē uz sabiedriskās kārtības traucējumiem, palīdzības lūgumiem vai cita rakstura izsaukumiem neatkarīgi no to piekritības;
- kontrolēt pašvaldības saistošo noteikumu un citu normatīvo aktu ievērošanu;
- novērst un pārtraukt administratīvos pārkāpumus, sastādīt protokolus, izskatīt lietas par šiem pārkāpumiem vai nodot tās izskatīšanai pēc piekritības;
- apsargāt un konvojēt aizturētās personas;
- kontrolēt transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšanas noteikumu ievērošanu;
- veikt citus pašvaldības policijas nolikumā, domes lēmumos un normatīvajos aktos noteiktos pienākumus;
- dežūrēt saskaņā ar darba grafiku, doties izbraukumos, kas saistīti ar sabiedriskās drošības un kārtības nodrošināšanu;
- sastādīt, noformēt un nodot lietvedībā administratīvos protokolus;
- noformēt administratīvās lietas, izskatīt materiālus, pieņemt lēmumus;
- sniegt konsultācijas fiziskām un juridiskām personām atbilstoši kompetencei.

Prasības kandidātiem:
- atbilstība likuma „Par policiju" 21. panta pirmās daļas prasībām;
- vēlama juridiskā izglītība (1.līmenis);
- pašvaldības policijas darbu reglamentējošo normatīvo aktu pārzināšana;
- teicamas latviešu un krievu valodas zināšanas, vēlamas citu svešvalodu zināšanas;
- ļoti labas saskarsmes un komunikācijas prasmes;
- laba fiziskā sagatavotība un stresa noturība;
- labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office programmas, internets);
- B kategorijas autovadītāja apliecība (autovadītāja stāžs ne mazāk kā 3 gadi);
- vēlama mazizmēra kuģošanas līdzekļa vadītāja apliecība;
- vēlama A, B1 kategorijas transporta līdzekļa vadītāja apliecība.

Mēs piedāvājam:
- aizraujošu pilna laika darbu;
- sociālās garantijas;
- atsaucīgu un draudzīgu kolektīvu;
- labus darba apstākļus.

Motivācijas vēstuli, dzīvesgājuma aprakstu (CV) un savu redzējumu par pašvaldības policijas darbu Carnikavas novadā (ne vairāk par 2000 rakstu zīmēm) sūtīt uz e-pastu: vai iesniegt personīgi Carnikavas novada domes Klientu apkalpošanas centrā (Stacijas ielā 5, Carnikavā, Carnikavas nov., LV-2163 2.stāvā) ar norādi „PAŠVALDĪBAS POLICIJAS INSPEKTORA VAKANCE" līdz 2017.gada 24. novembrim (plkst.14.00). Uz pārrunām tiks uzaicināti 2.kārtas pretendenti.
Tālrunis uzziņām:
Carnikavas novada Pašvaldības policijas priekšnieks I.Pastors 28660686